Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL läntisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja7 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja11 / 20 + 0
C-pojat aluesarja9 / 20 + 0
D-tytöt kilpasarja11 / 20 + 0
D-tytöt pelisarja17 / 20 + 0
D-pojat kilpasarja8 / 20 + 0
D-pojat pelisarja12 / 20 + 0
E-tytöt kilpasarja14 / 20 + 0
E-tytöt pelisarja20 / 20 + 0
E-pojat kilpasarja5 / 20 + 0
E-pojat pelisarja16 / 20 + 0
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa12 / 20 + 0
F-tytöt aluesarja Satakunta10 / 20 + 0
F-pojat aluesarja Pohjanmaa10 / 20 + 0
F-pojat aluesarja Satakunta4 / 20 + 0
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa4 / 15 + 0
G-tytöt aluesarja Satakunta6 / 15 + 0
G-pojat aluesarja Pohjanmaa5 / 15 + 0
G-pojat aluesarja Satakunta1 / 15 + 0
G-pienpelisarja Pohjanmaa1 / 15 + 0
G-pienpelisarja Satakunta5 / 15 + 0
LadyPesis-sarja5 / 20 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen Maila-Jussit Cp37.2.2019 12:13Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:09Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM C-pojat1.2.2019 12:02Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula18.2.2019 18:07Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -04 13.2.2019 21:37Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoVive13.2.2019 15:33Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ C21.2.2019 13:27Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA1.2.2019 12:39Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU7.2.2019 13:50Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-tytöt13.2.2019 14:32Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ C-tytöt6.2.2019 10:52Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPori pesäkarhut1.2.2019 14:22Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ-041.2.2019 12:12Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C0410.2.2019 10:22Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä15.2.2019 20:42Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJalas15.2.2019 13:54Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe2.2.2019 19:30Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeTo15.2.2019 10:46Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaEtelä-PohjanmaaMailattaret, VaasaMailattaret4.2.2019 13:01Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaSatakuntaFeraFera1.2.2019 12:07Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe25.2.2019 20:57Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa D-pojat27.2.2019 19:25Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen1.2.2019 12:17Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-067.2.2019 22:02Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-057.2.2019 22:00Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.2.2019 12:15Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Dp1.2.2019 12:38Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU D28.2.2019 15:39Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0715.2.2019 09:44Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa 06-076.2.2019 10:07Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaPesäsudet, SäkyläSudet -0528.2.2019 20:25Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVaasan Maila D-pojat18.2.2019 12:05Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe D6.2.2019 22:28Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V3.2.2019 12:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ28.2.2019 18:22Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKuortaneen KuntoKuKu D-p20.2.2019 18:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Dp pun8.2.2019 22:27Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi D-pojat18.2.2019 11:58Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-pojat valkoinen1.2.2019 16:46Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit2.2.2019 10:22Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK051.2.2019 14:35Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen2.2.2019 10:22Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM D-t oranssi1.2.2019 12:06Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaka1.2.2019 12:18Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat1.2.2019 12:07Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D21.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA7.2.2019 21:56Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D11.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-tytöt 13.2.2019 14:35Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.2.2019 13:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi26.2.2019 08:37Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit13.2.2019 13:28Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe25.2.2019 21:01Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen3.2.2019 22:38Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK061.2.2019 21:46Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E071.2.2019 12:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM D-t sininen1.2.2019 12:08Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-Tytöt1.2.2019 14:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V 1.2.2019 12:16Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLajy D 27.2.2019 08:49Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut d-valkoiset1.2.2019 12:16Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt11.2.2019 07:52Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-tytöt13.2.2019 14:38Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe Dt28.2.2019 16:43Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta4.2.2019 11:26Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeto062.2.2019 13:01Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen4.2.2019 11:16Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU E28.2.2019 15:23Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-077.2.2019 22:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P07 Punainen15.2.2019 09:36Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa E076.2.2019 10:06Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Musta6.2.2019 14:19Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Punainen6.2.2019 14:17Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUlPo8.2.2019 22:29Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJaJa 28.2.2019 13:58Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa E081.2.2019 12:12Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P07 Musta15.2.2019 09:40Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-087.2.2019 22:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan liekki10.2.2019 14:22Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P091.2.2019 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLaihian Luja7.2.2019 07:47Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ-0721.2.2019 08:00Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:33Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe E11.2.2019 08:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut 09 Pojat20.2.2019 21:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaka1.2.2019 12:21Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaPesäsudet, Säkyläsudet -0820.2.2019 16:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe24.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt1.2.2019 12:34Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E071.2.2019 12:07Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaHämeManse PPManse PP E 07T1.2.2019 12:59Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Musta1.2.2019 12:14Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Punainen1.2.2019 12:19Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E-08 Milet1.2.2019 12:18Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe E-tytöt1.2.2019 12:29Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy E12.2.2019 08:31Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera E11.2.2019 12:06Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-077.2.2019 22:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2019 12:26Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera E28.2.2019 08:56Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E-08 Susset 25.2.2019 09:47Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaHämeRuoveden PirkatRuoPi E-tytöt16.2.2019 21:38Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ E tytöt26.2.2019 09:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V E-Tytöt23.2.2019 11:35Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan liekki10.2.2019 14:30Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2019 12:30Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E-tytöt18.2.2019 20:46Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK21.2.2019 12:56Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-087.2.2019 22:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F09-tytöt28.2.2019 20:38Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta4.2.2019 11:46Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöyliön Lallit e-tytöt -0711.2.2019 17:10Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäsudet, SäkyläPesäSudet E0814.2.2019 21:56Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen4.2.2019 11:44Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLaihian Luja1.2.2019 12:47Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe27.2.2019 10:15Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe Et28.2.2019 19:49Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaHämeManse PPManse E-tytöt 1.2.2019 12:41Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi E--tytöt18.2.2019 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy E21.2.2019 12:07Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV 8.2.2019 22:31Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Valkoinen1.2.2019 12:20Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKankaanpään MailaKama 113.3.2019 15:20Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10 pojat24.2.2019 20:55Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU F-pojat16.2.2019 14:13Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä 093.2.2019 22:51Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:52Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa F-pojat15.3.2019 22:42Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaÄhtärin UrheilijatÄhtU F-Pojat10.3.2019 19:56Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P091.2.2019 12:04Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVaasan MailaVM F-pojat15.3.2019 07:44Ei käsitelty
F-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V6.2.2019 14:46Ei käsitelty
F-pojat aluesarja SatakuntaHämeManse PPManse PP punainen18.3.2019 14:17Ei käsitelty
F-pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10 pojat3.2.2019 21:36Ei käsitelty
F-pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe F11.2.2019 08:04Ei käsitelty
F-pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaKankaanpään MailaKama 126.2.2019 20:56Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:56Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa28.2.2019 21:17Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK21.2.2019 12:52Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaÄhtärin UrheilijatÄhtU F-Tytöt16.2.2019 13:48Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäMusta25.2.2019 16:44Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäSininen25.2.2019 16:41Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM 14.3.2019 12:22Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-tytöt15.2.2019 10:04Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeTo5.3.2019 21:52Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäValkoinen25.2.2019 16:38Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ tytöt-10 15.2.2019 09:47Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T093.3.2019 12:55Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V F-tytöt18.2.2019 21:29Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy F-tytöt1.3.2019 12:28Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaManse PPManse PP F-tytöt1.2.2019 16:35Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaFeraFera F1.2.2019 12:49Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F09-tytöt9.2.2019 21:27Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä F-tytöt5.2.2019 18:39Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV F108.2.2019 22:34Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut F10-Tytöt24.2.2019 14:06Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV F098.2.2019 22:33Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPomarkun PyryPomPy F-Tytöt1.2.2019 12:14Ei käsitelty
G-pienpelisarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T11 punaiset10.3.2019 20:19Ei käsitelty
G-pienpelisarja SatakuntaSatakuntaFeraFera G17.2.2019 07:56Ei käsitelty
G-pienpelisarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat1.2.2019 12:50Ei käsitelty
G-pienpelisarja SatakuntaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Gp8.2.2019 22:36Ei käsitelty
G-pienpelisarja SatakuntaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G-Pojat1.2.2019 20:22Ei käsitelty
G-pienpelisarja SatakuntaSatakuntaEurajoen VeikotG / Pikku-Ilvekset13.3.2019 21:17Ei käsitelty
G-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU G-pojat19.3.2019 21:46Ei käsitelty
G-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaÄhtärin UrheilijatÄhtU G-Pojat10.3.2019 19:48Ei käsitelty
G-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P1214.3.2019 23:18Ei käsitelty
G-pojat aluesarja PohjanmaaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa G-Pojat1.2.2019 20:19Ei käsitelty
G-pojat aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ G-pojat1.2.2019 12:03Ei käsitelty
G-pojat aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat1.2.2019 12:47Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaÄhtärin UrheilijatÄhtU G-Tytöt16.2.2019 13:53Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ T11 Mustat10.3.2019 20:18Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä G-tytöt1.2.2019 12:21Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja PohjanmaaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV4.2.2019 11:58Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaFeraFera G17.2.2019 07:53Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G12 Mintut1.2.2019 14:14Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G12 Itikat1.2.2019 14:13Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut G11-tytöt1.2.2019 12:26Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaHarjavallan JymyHa-Jy G-tytöt2.2.2019 15:08Ei käsitelty
G-tytöt aluesarja SatakuntaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKKV- Pesis G-tytöt11.2.2019 07:33Ei käsitelty
LadyPesis-sarjaEtelä-PohjanmaaMailattaret, VaasaMailattarien Ladyt12.2.2019 17:28Ei käsitelty
LadyPesis-sarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyJymy-Iitat21.2.2019 10:21Ei käsitelty
LadyPesis-sarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäTinttaLiisat violetti1.2.2019 14:58Ei käsitelty
LadyPesis-sarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäLapuan Virkiä Ladyt1.2.2019 17:29Ei käsitelty
LadyPesis-sarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäTinttaLiisat musta1.2.2019 14:57Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNurmon Jymy28.2.2019 11:34Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ18.2.2019 14:40Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä 6.2.2019 18:13Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ C36.3.2019 13:53Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ C21.2.2019 13:24Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV 4.2.2019 12:03Ei käsitelty
Miesten piirisarjaEtelä-PohjanmaaMunakan UrheilijatMU26.2.2019 15:26Ei käsitelty