Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL Savo-Karjalan aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat8 / 10 + 0
C-tytöt6 / 10 + 0
D-pojat kilpasarja7 / 10 + 0
D-pojat pelisarja7 / 10 + 0
D-tytöt kilpasarja3 / 10 + 0
D-tytöt pelisarja5 / 10 + 0
E-pojat kilpasarja6 / 10 + 0
E-pojat pelisarja8 / 10 + 0
E-tytöt10 / 11 + 0
F-pojat8 / 12 + 0
F-tytöt6 / 12 + 0
G-pojat0 / 10 + 0
G-tytöt0 / 10 + 0
JunnuSuperi Etelä-Karjala8 / 15 + 0
JunnuSuperi Pohjois-Karjala3 / 15 + 0
JunnuSuperi Etelä-Savo0 / 15 + 0
JunnuSuperi Pohjois-Savo1 / 15 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy14.2.2019 15:29Ei käsitelty
C-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe1.2.2019 07:58Ei käsitelty
C-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV1.2.2019 17:15Ei käsitelty
C-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa6.2.2019 13:12Ei käsitelty
C-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe12.2.2019 20:00Ei käsitelty
C-pojatEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C11.2.2019 10:51Ei käsitelty
C-pojatKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri1.2.2019 18:08Ei käsitelty
C-pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL6.2.2019 17:18Ei käsitelty
C-tytötItäinen aluePesä YsitYsit6.2.2019 16:06Ei käsitelty
C-tytötItäinen alueJoroisten UrheilijatJoU9.2.2019 11:44Ei käsitelty
C-tytötItäinen aluePuijon PesisPuPe 4.2.2019 14:01Ei käsitelty
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa mustat1.2.2019 14:37Ei käsitelty
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa punaiset1.2.2019 14:28Ei käsitelty
C-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe 3.2.2019 16:51Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.2.2019 15:00Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa18.2.2019 07:14Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV 114.2.2019 13:23Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-903.2.2019 22:12Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri17.2.2019 18:32Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL1.2.2019 09:49Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy7.2.2019 13:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe3.2.2019 14:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa mustat18.2.2019 07:26Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punaiset18.2.2019 07:21Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV 214.2.2019 13:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe12.2.2019 10:12Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit/IPV1.2.2019 17:16Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P21.2.2019 19:39Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat5.2.2019 22:26Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU 20.2.2019 12:45Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa mustat18.2.2019 15:00Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 8.2.2019 20:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe 4.2.2019 13:31Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset5.2.2019 22:33Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punaiset18.2.2019 15:06Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy5.2.2019 19:43Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9011.2.2019 19:41Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa1.2.2019 20:45Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV12.2.2019 20:24Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe3.2.2019 19:46Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy24.2.2019 12:52Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL1.2.2019 09:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa pun1.2.2019 20:55Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P26.2.2019 13:58Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta1.2.2019 20:52Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV12.2.2019 20:34Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe3.2.2019 19:52Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe5.2.2019 21:07Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit5.2.2019 21:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 11.2.2019 19:44Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV28.2.2019 09:37Ei käsitelty
E-tytötItäinen aluePesä YsitYsit21.2.2019 17:46Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa20.2.2019 14:28Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueIlomantsin UrheilijatIlU6.2.2019 10:51Ei käsitelty
E-tytötKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy25.2.2019 11:19Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset1.2.2019 20:37Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU20.2.2019 12:51Ei käsitelty
E-tytötKainuuKajaanin PallokerhoKPK24.2.2019 18:28Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat1.2.2019 20:32Ei käsitelty
E-tytötItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9015.2.2019 22:23Ei käsitelty
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 musta16.2.2019 09:21Ei käsitelty
F-pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL-0911.2.2019 18:40Ei käsitelty
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe21.2.2019 06:36Ei käsitelty
F-pojatItäinen aluePesä YsitYsit FG-pojat11.3.2019 15:18Ei käsitelty
F-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy F-pojat 1.2.2019 13:09Ei käsitelty
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV valkoiset17.2.2019 18:29Ei käsitelty
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 punainen16.2.2019 09:11Ei käsitelty
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV punaiset17.2.2019 18:23Ei käsitelty
F-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe5.2.2019 11:54Ei käsitelty
F-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-tytöt11.3.2019 19:19Ei käsitelty
F-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU F-tytöt 20.2.2019 12:56Ei käsitelty
F-tytötItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU8.2.2019 17:09Ei käsitelty
F-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoma F-tytöt 24.2.2019 14:32Ei käsitelty
F-tytötKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy8.3.2019 13:12Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit G-pojat12.3.2019 13:18Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-tytöt11.3.2019 19:34Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit F-pojat11.3.2019 15:27Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Fp valkoiset17.2.2019 18:44Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Fp punaiset17.2.2019 18:38Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit Ep - Oranssi10.3.2019 16:04Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit - Musta10.3.2019 15:58Ei käsitelty
JunnuSuperi Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV E-pojat18.3.2019 19:42Ei käsitelty
JunnuSuperi Pohjois-KarjalaItäinen alueJoensuun MailaJoma G-pojat26.2.2019 18:45Ei käsitelty
JunnuSuperi Pohjois-KarjalaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU8.2.2019 17:13Ei käsitelty
JunnuSuperi Pohjois-KarjalaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU F-tytöt17.3.2019 19:49Ei käsitelty
JunnuSuperi Pohjois-SavoItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-tytöt5.2.2019 12:03Ei käsitelty