Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL läntisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja3 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja10 / 20 + 0
C-pojat aluesarja8 / 20 + 0
D-tytöt kilpasarja10 / 20 + 0
D-tytöt pelisarja15 / 20 + 0
D-pojat kilpasarja4 / 20 + 0
D-pojat pelisarja8 / 20 + 0
E-tytöt kilpasarja8 / 20 + 0
E-tytöt pelisarja11 / 20 + 0
E-pojat kilpasarja5 / 20 + 0
E-pojat pelisarja12 / 20 + 0
F-tytöt Pohjanmaa8 / 20 + 0
F-tytöt Satakunta7 / 20 + 0
F-pojat Pohjanmaa4 / 20 + 0
F-pojat Satakunta2 / 20 + 0
G-tytöt Pohjanmaa4 / 20 + 0
G-tytöt Satakunta4 / 20 + 0
G-pojat Pohjanmaa4 / 20 + 0
G-pojat Satakunta2 / 20 + 0
G-pienpeli Pohjanmaa1 / 20 + 0
G-pienpeli Satakunta2 / 20 + 0
Lady-Pesis Pohjanmaa3 / 20 + 0
Lady-Pesis Satakunta0 / 20 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa 12.2.2020 16:05Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVMj6.2.2020 09:48Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet 0511.2.2020 12:14Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 45.2.2020 19:20Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive3.2.2020 13:14Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 14:57Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ15.2.2020 15:48Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:12Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret12.2.2020 09:46Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueFeraFera C21.2.2020 17:22Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Mustat1.2.2020 21:38Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ valkoinen13.2.2020 09:59Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:18Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat C9.2.2020 17:21Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen13.2.2020 09:58Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 14:55Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt1.2.2020 18:46Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.2.2020 17:11Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.2.2020 11:18Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Musta1.2.2020 13:09Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-067.2.2020 14:59Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D-pojat15.2.2020 20:01Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:14Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Valkoinen1.2.2020 13:12Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet16.2.2020 15:39Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D-071.2.2020 12:37Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Punainen1.2.2020 13:11Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-077.2.2020 15:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D-pojat15.2.2020 20:04Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi D-pojat14.2.2020 08:59Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-tytöt8.2.2020 09:26Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Mustat1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D11.2.2020 12:09Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D16.2.2020 09:34Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0613.2.2020 10:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-mustat17.2.2020 19:45Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D-061.2.2020 14:44Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D21.2.2020 12:06Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.2.2020 12:40Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 13:32Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-valkoiset1.2.2020 12:37Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitKöLa T-071.2.2020 12:10Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:22Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D26.2.2020 09:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki13.2.2020 18:52Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 15:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat D-tytöt11.2.2020 19:47Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäD-tytöt15.2.2020 20:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt1.2.2020 13:52Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-keltaiset17.2.2020 19:47Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:20Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis1.2.2020 19:18Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet D072.2.2020 17:20Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP12.2.2020 20:32Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E11.2.2020 18:38Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-087.2.2020 15:05Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P093.2.2020 13:42Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E1.2.2020 12:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 09pojat1.2.2020 12:10Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E1.2.2020 12:13Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki13.2.2020 18:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E21.2.2020 18:33Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet16.2.2020 15:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive -0917.2.2020 21:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive -0817.2.2020 21:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-097.2.2020 15:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:22Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan MailaVM E-pojat10.2.2020 16:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ E-pojat7.2.2020 19:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-pojat2.2.2020 12:54Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:16Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 11.2.2020 13:08Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V E-tytöt1.2.2020 15:39Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.2.2020 12:10Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraE11.2.2020 12:41Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSäkylä/Loimaa14.2.2020 19:21Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E-Valkoinen1.2.2020 14:25Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 15:08Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM E-t sininen17.2.2020 15:15Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo3.2.2020 22:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:23Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.2.2020 11:13Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E23.2.2020 13:28Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet E082.2.2020 17:33Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM E-t oranssi17.2.2020 15:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E-Punainen1.2.2020 14:29Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:24Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T091.2.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU F-Pojat1.2.2020 14:19Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta F-111.2.2020 18:14Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punaiset F-111.2.2020 18:13Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09/101.2.2020 15:49Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut/UPV2.2.2020 11:43Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:27Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritF-tytöt1.2.2020 17:21Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.2.2020 13:05Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:30Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:26Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäF Tytöt Valkoinen1.2.2020 17:17Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 12:14Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotF-tytöt1.2.2020 12:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy F tytöt1.2.2020 12:34Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V F-tytöt1.2.2020 13:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F21.2.2020 12:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-tytöt1.2.2020 12:20Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F11.2.2020 12:16Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaan Palloilijat - Juniorit, LP juniorit9.2.2020 15:38Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU White1.2.2020 14:16Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.2.2020 12:12Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriG-pojat6.2.2020 10:26Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Red1.2.2020 14:13Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P131.2.2020 22:07Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G121.2.2020 12:08Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitP121.2.2020 12:51Ei käsitelty
G-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriG-pojat6.2.2020 10:24Ei käsitelty
G-pojat SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.2.2020 12:10Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen1.2.2020 16:13Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä3.2.2020 15:42Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta1.2.2020 16:12Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:32Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13 -tytöt1.2.2020 12:13Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt musta2.2.2020 02:58Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriG12-tytöt Mintut13.2.2020 18:39Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriG12-tytöt Itikat13.2.2020 18:38Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Musta1.2.2020 19:38Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Violetti 1.2.2020 19:37Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen Leidit4.2.2020 21:10Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:09Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 45.2.2020 19:15Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueMunakan UrheilijatMU5.2.2020 11:39Ei käsitelty