Naiset aluesarja | Etelä-Suomi | Päiväkummun Pesis | Päpe 2 | 17.1.2020 08:57 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Etelä-Suomi | Janakkalan Jana | Jana NAS | 21.1.2020 16:43 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu NAS | 23.1.2020 13:14 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Etelä-Suomi | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokaski | 23.1.2020 21:19 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 | 4.2.2020 07:04 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Virkkalan Kiri | ViKi | 4.2.2020 13:14 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Otakoppi ry | OtaKoppi Naiset | 7.2.2020 13:00 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Nice-Team | Nice-Team | 17.2.2020 21:10 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | Vihdin pallo naiset | 28.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe NAS | 9.3.2020 08:37 | Ei käsitelty |
Naiset aluesarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 24.5.2020 15:01 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja Varsinais-Suomi | Varsinais-Suomi | Ruskon Pallo-67 | RP-67 | 20.1.2020 16:32 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja Varsinais-Suomi | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe 2 | 20.1.2020 23:33 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja Varsinais-Suomi | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Lp-3 | 21.1.2020 13:01 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja Varsinais-Suomi | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPE-3 | 29.2.2020 19:25 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja | Etelä-Suomi | Cobra-Team | Cobra2 | 18.1.2020 23:34 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Miehet | 13.2.2020 21:37 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | Vipa M2 | 9.3.2020 09:54 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja | Eteläinen alue | Lammin Luja | Lammin Luja 3 | 9.3.2020 19:23 | Ei käsitelty |
Miehet aluesarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 24.3.2020 19:34 | Ei käsitelty |
F -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku G13 | 18.1.2020 15:47 | Ei käsitelty |
F -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP-Juniorit F-tytöt | 9.2.2020 16:53 | Ei käsitelty |
F -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP | 27.2.2020 15:42 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Häme | Janakkalan Jana | Jana FT | 15.1.2020 23:34 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP Mustat | 1.2.2020 19:40 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 10.2.2020 11:09 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP Oranssit | 4.3.2020 09:31 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko 1 | 10.3.2020 11:50 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko 2 | 25.3.2020 23:46 | Ei käsitelty |
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 30.3.2020 13:31 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP f-pojat | 30.1.2020 17:27 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe F | 1.2.2020 11:16 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy F-pojat | 10.2.2020 12:26 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku F-p | 23.2.2020 12:24 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Keskimaan alue | Manse PP | MansePP F-pojat | 9.3.2020 19:51 | Ei käsitelty |
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo jun F-pojat | 31.3.2020 19:56 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko F-pojat | 16.1.2020 09:14 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe | 1.2.2020 14:47 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL-F10 | 3.2.2020 10:54 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV-F-pojat | 25.2.2020 15:29 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | Kipe06 F-juniorit | 25.2.2020 21:41 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | ViPa Fp | 27.2.2020 21:53 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis FP | 1.3.2020 12:28 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP F-Pojat | 6.3.2020 19:06 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL-F10 2 | 31.3.2020 19:51 | Ei käsitelty |
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme | Keskimaan alue | Manse PP | MansePP Valkoinen | 19.5.2020 13:26 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Häme | Janakkalan Jana | JANA ET | 15.1.2020 10:05 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko E-tytöt - Yellow | 31.1.2020 20:27 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 6.2.2020 13:31 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Paimion Pesis | PaiPe E-tytöt | 9.2.2020 15:43 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 10.2.2020 10:26 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo ET | 26.2.2020 22:30 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LPjr | 27.2.2020 07:21 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Läntinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe E-tytöt | 27.2.2020 21:26 | Ei käsitelty |
E -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | ViPa Et | 27.2.2020 21:43 | Ei käsitelty |
E -tytöt kilpasarja | Pesäpalloliitto | Manse PP | MansePP E-tytöt | 26.1.2020 22:31 | Ei käsitelty |
E -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu E-tytöt | 29.1.2020 18:16 | Ei käsitelty |
E -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko E-Tytöt - Brown | 31.1.2020 20:23 | Ei käsitelty |
E -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-Tytöt | 1.2.2020 19:33 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 15.1.2020 22:41 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP juniorit | 20.1.2020 09:23 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 24.1.2020 22:28 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPe E-pojat | 30.1.2020 13:16 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 White | 31.1.2020 21:28 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe E-pojat | 1.2.2020 11:42 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe Valkoinen | 1.2.2020 14:49 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV valkoinen | 10.2.2020 18:12 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu e-pojat | 12.2.2020 23:40 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku | 18.2.2020 13:12 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe E-pojat | 24.2.2020 19:06 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 25.2.2020 11:10 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU Ep | 25.2.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo jun E-pojat | 27.2.2020 17:17 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Puna-Mustat ry | PuMu-08 | 27.2.2020 19:20 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo Blue | 28.2.2020 20:57 | Ei käsitelty |
E -pojat pelisarja | Keskimaan alue | Manse PP | MansePP valkoinen | 28.2.2020 21:42 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 15.1.2020 22:39 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 24.1.2020 22:23 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe Sininen | 1.2.2020 14:50 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV sininen | 10.2.2020 18:12 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku | 18.2.2020 13:09 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | Jokioisten Koetus Juniorit E | 26.2.2020 13:08 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-pojat | 27.2.2020 20:20 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo White | 28.2.2020 20:53 | Ei käsitelty |
E -pojat kilpasarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP punainen | 28.2.2020 21:45 | Ei käsitelty |
D -tytöt pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko D-tytöt | 19.1.2020 20:44 | Ei käsitelty |
D -tytöt pelisarja | Kymenlaakso | Kuusankosken Puhti | Puhti | 22.1.2020 16:52 | Ei käsitelty |
D -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu White | 29.1.2020 19:19 | Ei käsitelty |
D -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | Jana D-tytöt | 26.5.2020 19:01 | Ei käsitelty |
D -tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 27.5.2020 16:11 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko D-tytöt | 19.1.2020 20:43 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Vihdin Pallo | ViPa Dt | 23.1.2020 08:46 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu Blue | 29.1.2020 19:15 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 30.1.2020 15:30 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP | 12.2.2020 20:28 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA DT | 16.2.2020 00:23 | Ei käsitelty |
D -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis D-tytöt | 17.2.2020 11:10 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe06 d-pojat | 15.1.2020 07:53 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Brown | 15.1.2020 10:28 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | TuPe D-pojat | 15.1.2020 12:49 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | HML Paukku D2 | 15.1.2020 21:09 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit D2 | 30.1.2020 14:15 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe D-pojat | 1.2.2020 12:07 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV Sininen | 1.2.2020 13:30 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU D-pojat | 2.2.2020 10:07 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Black | 7.2.2020 21:21 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu DP Valkoinen | 17.2.2020 17:16 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP Dp | 19.2.2020 13:08 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe D | 20.2.2020 10:58 | Ei käsitelty |
D -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 29.2.2020 20:43 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Yellow | 15.1.2020 10:25 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | HML Paukku D | 15.1.2020 21:08 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit D1 | 30.1.2020 14:11 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV Valkoinen | 1.2.2020 13:25 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Yellow | 7.2.2020 21:20 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP | 10.2.2020 16:20 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu DP Sininen | 17.2.2020 17:07 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse Dp | 19.2.2020 13:03 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe D | 25.2.2020 10:51 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | Lajy D | 28.2.2020 17:53 | Ei käsitelty |
D -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis | 29.2.2020 20:45 | Ei käsitelty |
C-B -tytöt aluesarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C-B tytöt | 18.1.2020 14:11 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV Ct | 16.1.2020 21:41 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C-tytöt | 18.1.2020 14:08 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu D-tytöt | 6.2.2020 11:53 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu C-B tytöt | 11.2.2020 21:46 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | Jokioisten koetus juniorit/ pöytyän urheilijat | 12.2.2020 16:30 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA CT | 14.2.2020 08:23 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis CT | 15.2.2020 15:17 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | ViPa Ct | 15.2.2020 15:56 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 3.3.2020 23:44 | Ei käsitelty |
C -tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit, C-tytöt | 27.4.2020 17:13 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko Black | 15.1.2020 10:30 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe C pelisarja | 15.1.2020 11:03 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | HML Paukku D | 15.1.2020 21:07 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Kymenlaakso | Haminan Palloilijat | HP | 19.1.2020 15:11 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri | 19.1.2020 19:35 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Kymenlaakso | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL C | 20.1.2020 11:31 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Ruskon Pallo-67 | RPpai | 20.1.2020 16:28 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Häme | Hämeenlinnan Paukku | Paukku C | 20.1.2020 19:48 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Humppilan Veikot | HuVe-JoKo Jun | 20.1.2020 23:11 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Varsinais-Suomi | Turku Pesis | Turku-Pesis | 24.1.2020 20:43 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Etelä-Suomi | Roihu ry | Roihu | 27.1.2020 11:58 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 1.2.2020 18:44 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo | 13.2.2020 21:07 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse | 14.2.2020 13:53 | Ei käsitelty |
C -pojat pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV | 15.2.2020 16:14 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Kipe -06, Järvenpää | Kipe C | 15.1.2020 10:56 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Hyvinkään Tahko | Tahko C | 15.1.2020 22:31 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Häme | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 19.1.2020 14:19 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Etelä-Suomi | Lahden Mailaveikot | LMV | 24.1.2020 08:09 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP | 14.2.2020 11:54 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV C05 | 15.2.2020 17:59 | Ei käsitelty |
C -pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU C-pojat | 17.2.2020 06:45 | Ei käsitelty |