Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Pohjoisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat aluesarja6 / 20 + 5
C-tytöt aluesarja5 / 20 + 5
D-pojat kilpasarja7 / 20 + 5
D-pojat pelisarja12 / 20 + 5
D-tytöt kilpasarja6 / 20 + 5
D-tytöt pelisarja11 / 20 + 5
E-pojat kilpasarja6 / 20 + 5
E-pojat pelisarja11 / 20 + 5
E-tytöt kilpasarja8 / 20 + 5
E-tytöt pelisarja8 / 20 + 5
F-juniorit B-kori Keski-Pohjanmaa10 / 15 + 5
G-juniorit pienpeli Keski-Pohjanmaa12 / 15 + 5
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi10 / 12 + 5
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi7 / 12 + 5
G-juniorit pienpeli Pohjois-Suomi9 / 15 + 5
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White18.2.2020 19:43Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa11.2.2020 17:59Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU C-pojat5.2.2020 21:19Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo D118.5.2020 21:18Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi C-pojat14.2.2020 14:51Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo11.2.2020 00:27Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU C-tytöt5.2.2020 09:54Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKekiCt113.2.2020 10:25Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.2.2020 15:24Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi12.2.2020 15:41Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ry Lippo C-tytöt valkoinen5.2.2020 19:55Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat keltainen6.2.2020 17:57Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 0612.2.2020 20:37Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy27.2.2020 18:28Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi16.2.2020 20:22Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D0627.2.2020 07:39Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe27.2.2020 17:04Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen5.2.2020 12:08Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat musta6.2.2020 18:01Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaD-06 26.2.2020 13:26Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa10.2.2020 14:11Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe27.2.2020 11:31Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe28.2.2020 15:49Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen27.2.2020 23:57Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula17.2.2020 08:38Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K D075.2.2020 22:15Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D0727.2.2020 07:41Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra20.2.2020 14:48Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo28.2.2020 21:51Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU D-junnut28.2.2020 17:59Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt White10.2.2020 08:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU D06-tytöt2.2.2020 19:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa DT25.2.2020 15:27Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi D-tytöt9.2.2020 15:29Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe23.2.2020 17:07Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen13.2.2020 11:44Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen13.2.2020 11:35Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra21.2.2020 14:24Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe28.2.2020 15:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt Black10.2.2020 08:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu20.2.2020 21:08Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis24.2.2020 12:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-kuula25.2.2020 18:39Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K16.2.2020 18:58Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSievin SisuSiSu D-tytöt25.2.2020 09:38Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D07 tytöt1.2.2020 12:14Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe27.2.2020 12:34Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K - 0824.2.2020 17:57Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu E-pojat9.2.2020 19:25Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippojr-0923.2.2020 19:17Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippojr-0823.2.2020 19:15Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri11.2.2020 12:08Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi-0823.2.2020 10:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu E-pojat 22.2.2020 11:22Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK17.2.2020 11:22Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU e-juniorit25.2.2020 20:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe27.2.2020 10:51Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra20.2.2020 15:14Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi-0923.2.2020 20:44Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK E-Pojat28.2.2020 20:20Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippojr F/E26.2.2020 21:18Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa27.2.2020 15:08Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi-pesis25.5.2020 21:17Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueTornion RajalyöntiRajalyönti E-pojat26.2.2020 21:00Peruutettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe Et1.2.2020 12:13Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Et091.2.2020 12:11Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White4.2.2020 11:42Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Pinkit1.2.2020 12:57Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-081.2.2020 12:30Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E081.2.2020 12:25Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy E-tytöt28.2.2020 20:08Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu0919.2.2020 21:32Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k3.2.2020 17:43Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe28.2.2020 15:55Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET094.2.2020 20:25Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue4.2.2020 11:45Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula17.2.2020 10:29Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe27.2.2020 10:49Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra20.2.2020 14:27Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi E-tytöt24.2.2020 21:42Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura F-juniorit17.5.2020 21:33Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueToholammin UrheilijatTU24.5.2020 23:05Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa27.2.2020 11:33Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K10.3.2020 21:13Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueReisjärven PilkeRP13.5.2020 15:42Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe19.5.2020 20:47Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi F-junnut4.3.2020 18:11Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKokkolan KiriKokkolan Kiri24.3.2020 14:15Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuula F-junnut27.3.2020 12:32Ei käsitelty
F-juniorit B-kori Keski-PohjanmaaPohjoinen alueVeteli PesisVePe18.5.2020 21:17Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Valkoinen5.4.2020 12:06Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Sininen5.4.2020 12:00Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit Musta15.5.2020 15:02Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy F-pojat 3.2.2020 08:38Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri F-pojat11.2.2020 17:21Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit Sininen3.2.2020 19:21Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattu F-Pojat5.2.2020 18:03Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit Valkoinen20.3.2020 14:34Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueIin UrheilijatIiU F-pojat5.4.2020 13:49Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K3.2.2020 18:30Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueIin UrheilijatIiU F-tytöt10.2.2020 19:53Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattu FT Musta24.2.2020 21:39Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k3.2.2020 17:40Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe Ft9.3.2020 12:57Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueSimon KiriSiKi F-tytöt4.2.2020 09:38Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo F-tytöt3.2.2020 21:13Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattu FT Keltainen24.2.2020 21:42Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattU G-juniorit musta27.3.2020 09:43Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-pojat15.3.2020 16:18Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueIin UrheilijatIiu24.5.2020 17:52Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi G-juniorit30.3.2020 19:12Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattU G-juniorit27.3.2020 09:41Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt11.5.2020 22:24Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit G-juniorit11.5.2020 08:59Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryG-juniorit Valkoinen18.5.2020 09:47Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Pohjois-SuomiPohjoinen aluePattu JunioritPattU G-juniorit keltainen27.3.2020 09:45Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu G-juniorit31.3.2020 20:12Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueReisjärven PilkeRP Musta13.5.2020 09:29Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe19.5.2020 20:44Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K329.3.2020 18:41Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueReisjärven PilkeRP Oranssi13.5.2020 09:27Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe19.5.2020 20:42Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa25.2.2020 11:20Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K229.3.2020 18:39Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura20.2.2020 13:54Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueYlivieskan KuulaRajapommi7.2.2020 14:22Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueYlivieskan KuulaKupperi7.2.2020 14:15Ei käsitelty
G-juniorit pienpeli Keski-PohjanmaaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 119.3.2020 16:30Ei käsitelty