Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Naperoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F-pojat39 / 30 + 4
F-tytöt29 / 30 + 4
G-pojat7 / 6 + 2
G-tytöt7 / 6 + 2
F pienpeli5 / 4 + 2
G pienpeli9 / 8 + 2
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
F pienpeliLäntinen alueVimpelin VetoViVe F-tytöt6.3.2020 08:09Ei käsitelty
F pienpeliEteläinen alueSumman PonnistusSuPo1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F pienpeliLäntinen aluePomarkun PyryPomPy F-junnut 1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F pienpeliKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit rykirittäret FG-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F pienpeliEteläinen alueHaminan PalloilijatHP6.3.2020 18:56Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis FP1.3.2020 12:16Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueReisjärven PilkeRP1.3.2020 12:39Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP f-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko F-pojat1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa punainen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-pojatKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri F1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F Black1.3.2020 12:36Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe F-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F Yellow1.3.2020 12:33Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit Sininen1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:07Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueManse PPMansePP F-pojat1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen aluePattu JunioritPattu F-Pojat1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-90 Musta1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F101.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-pesis1.3.2020 14:31Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit 1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P11 MUSTA1.3.2020 12:30Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-pojatKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön räpsä1.3.2020 13:17Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2020 12:06Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueKankaanpään MailaKama F1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV-F-pojat1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut/UPV1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10 pojat1.3.2020 12:28Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi 1.3.2020 12:06Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV F-pojat1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueVimpelin VetoViVe1.3.2020 12:00Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe F1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit Valkoinen1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoma F-pojat musta1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueIin UrheilijatIiU F-pojat1.3.2020 12:09Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P11 PUNAINEN 1.3.2020 12:27Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe F-junnut1.3.2020 12:05Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan aluePuijon PesisPupe1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-90 Punainen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa F/G1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-pojat1.3.2020 12:19Ei käsitelty
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy sininen1.3.2020 12:05Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueJanakkalan JanaJaihu FT1.3.2020 12:05Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen alueSimon KiriSiKi1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy F-tytöt1.3.2020 12:11Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtärin Urheilijat2.3.2020 16:45Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueFeraFERA F21.3.2020 12:07Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj punaiset t10/111.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytötSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiipe F-tytöt1.3.2020 12:09Ei käsitelty
F-tytötSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit FT1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen aluePattu JunioritPattu FT1.3.2020 12:32Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV F-tytöt1.3.2020 12:07Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Valkoinen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Punainen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko FT1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-Tytöt1.3.2020 12:03Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueFeraF11.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU F-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt1.3.2020 12:09Ei käsitelty
F-tytötKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön räpsä1.3.2020 13:14Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen alueIin UrheilijatIiU F-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytötPohjoinen alueReisjärven PilkeRP1.3.2020 12:48Ei käsitelty
F-tytötSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV F-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Sininen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-tytöt1.3.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10 tytöt1.3.2020 12:47Ei käsitelty
F-tytötLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa1.3.2020 12:02Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueLahden MailaveikotLMV1.3.2020 12:01Ei käsitelty
G pienpeliSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV G1.3.2020 12:05Ei käsitelty
G pienpeliSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G pienpeliSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset1.3.2020 12:03Ei käsitelty
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Gp oranssi1.3.2020 12:10Ei käsitelty
G pienpeliPohjoinen aluePattu JunioritPattU Juniorit G-Juniorit1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt oranssi1.3.2020 12:09Ei käsitelty
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt1.3.2020 12:08Ei käsitelty
G pienpeliLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G musta1.3.2020 12:03Ei käsitelty
G pienpeliLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto1.3.2020 12:03Ei käsitelty
G-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Gp violetti1.3.2020 12:07Ei käsitelty
G-pojatPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriG-pojat Pesäkarhut1.3.2020 14:51Ei käsitelty
G-pojatKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri G-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL G Apat1.3.2020 12:01Ei käsitelty
G-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa1.3.2020 12:04Ei käsitelty
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen JymyJussitSMJ P121.3.2020 12:02Ei käsitelty
G-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti1.3.2020 12:04Ei käsitelty
G-tytötSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90G-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
G-tytötLäntinen alueVimpelin VetoVirve g-tytöt 1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Itikat 1.3.2020 12:00Ei käsitelty
G-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
G-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Mintut 1.3.2020 12:01Ei käsitelty
G-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T121.3.2020 12:01Ei käsitelty