Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Tenavaleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
E-pojat kilpasarja21 / 20 + 0
E-pojat pelisarja38 / 30 + 6
E-tytöt kilpasarja19 / 20 + 0
E-tytöt pelisarja36 / 30 + 4
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippojr sininen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV E-p Reds1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoko jun E1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe valkoiset1.3.2020 12:06Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P096.3.2020 19:47Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 081.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku9.3.2020 08:31Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV E-pojat1.3.2020 12:08Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko EP1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-pojat1.3.2020 12:09Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoensuun maila/punainen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-901.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi-086.3.2020 20:29Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 09-pojat1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu E-pojat1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP juniorit1.3.2020 12:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto, Valkoinen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoensuun maila/musta1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMuPS1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit/IPV1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe E-pojat1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe E1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu E-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA -091.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat1.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Black1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU Ep1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Yellow1.3.2020 12:08Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe E-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippojr valkoinen1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe siniset1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ-081.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E21.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi9.3.2020 08:29Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E11.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E 09/10 1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet 081.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe E1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Blue1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueIkaalisten TarmoIkaalisten Tarmo1.3.2020 12:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis7.3.2020 18:27Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08/091.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura E-pojat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive Sininen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-Tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit ET1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Et091.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-081.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe Mustat1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu091.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera E11.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ musta1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU E valkoinen1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Milet1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryE081.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Pinkit1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko E-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV E-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläLikkahukat 081.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET091.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa6.3.2020 20:08Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä6.3.2020 20:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäTytöt-091.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuoPi E-Tytöt1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasE-tytöt1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90Kipa901.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryE-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo9.3.2020 08:33Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueManse PPMansePP6.3.2020 14:29Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLpjr1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E21.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU E punainen1.3.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriE-08 Susset1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T091.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueIlomantsin UrheilijatILU1.3.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu E-tytöt1.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset1.3.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA ET1.3.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.3.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V 1.3.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLp-Juniorit F-tytöt6.3.2020 20:23Ei käsitelty