Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Maakuntasarjat Etelälohko - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet, etelälohko15 / 20 + 0
Naiset, etelälohko10 / 20 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
Miehet, etelälohkoEteläinen alueVantaanjoen JuoksuVantaanjoen Juoksu5.3.2020 13:32Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKouvolan Pallonlyöjät5.3.2020 13:45Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueRekolan Pesis ryRekolan Pesis5.3.2020 13:31Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueHaminan PalloilijatHaminan Palloilijat5.3.2020 13:44Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen aluePuna-Mustat ryPuna-Mustat Red5.3.2020 13:30Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueRiihimäen Pallonlyöjät (2015)Riihimäen Pallonlyöjät5.3.2020 13:37Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueLatokasken Tiikerit 2015Latokasken Tiikerit5.3.2020 13:29Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueLammin LujaLammin Luja5.3.2020 13:36Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKinnarin Pesis Blacks5.3.2020 13:35Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKinnarin Pesis whites5.3.2020 13:35Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueVima-2014Vima-20145.3.2020 13:47Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueCobra-TeamCobra Team5.3.2020 13:33Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueSumman PonnistusSumman Ponnistus5.3.2020 13:46Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueVihdin PalloVihdin Pallo5.3.2020 13:32Ei käsitelty
Miehet, etelälohkoEteläinen alueLahden MailaveikotLahden Mailaveikot5.3.2020 13:45Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKeravan Pesis-juniorit5.3.2020 14:22Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueJanakkalan JanaJanakkalan Jana5.3.2020 14:19Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko 25.3.2020 14:18Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueRoihu ryRoihu5.3.2020 14:25Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko 15.3.2020 14:16Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis5.3.2020 14:16Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen aluePäiväkummun PesisPäiväkummun Pesis5.3.2020 14:24Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen aluePuna-Mustat ryPuna-Mustat5.3.2020 14:24Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueLahden MailaveikotLahden Mailaveikot5.3.2020 14:23Ei käsitelty
Naiset, etelälohkoEteläinen alueKuusankosken PuhtiKuusankosken Puhti5.3.2020 14:23Ei käsitelty