Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Energiaa Seinäjoelta -pesisturnaus - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Gp/Gt/Ft la 22.8.7 / 16 + 0
Gp/Ft su 23.8.12 / 16 + 0
F-pojat 22.-23.8.16 / 32 + 0
E-pojat pelisarja 19.-20.9.9 / 32 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Eteläinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0910 white10.7.2020 12:15Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E0910 Red9.7.2020 15:25Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E0910 Black9.7.2020 15:20Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet -09/1010.8.2020 09:50Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat10.7.2020 09:51Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen alueKankaanpään MailaKAMA F1031.7.2020 23:45Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E213.7.2020 14:44Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Läntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-pojat9.7.2020 22:52Ei käsitelty
E-pojat pelisarja 19.-20.9.Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy E09-109.7.2020 15:29Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy Violetti 9.7.2020 15:27Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut/UPV9.7.2020 22:31Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueHyvinkään TahkoTahko FP12.7.2020 19:09Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy Oranssi 9.7.2020 15:26Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F-11 Black9.7.2020 16:31Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueAlajärven AnkkuritAA 10-119.7.2020 20:52Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila F-pojat 9.7.2020 20:22Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueEspoon PesisEspoo FP9.7.2020 18:22Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi F-pojat10.7.2020 10:09Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F10 gold9.7.2020 15:10Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPLF109.7.2020 15:57Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU f-pojat9.7.2020 16:43Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F10 white9.7.2020 15:09Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F1010.7.2020 09:49Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F-11 Red9.7.2020 16:34Ei käsitelty
F-pojat 22.-23.8.Eteläinen alueLahden MailaveikotLMV-F-pojat31.7.2020 16:02Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Ft- Valkoinen13.7.2020 05:39Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtärin Urheilijat F-tytöt31.7.2020 10:08Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Eteläinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Valkoinen9.7.2020 16:31Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueNurmon JymyNJ Ft21.7.2020 10:10Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P12 Punainen9.7.2020 16:06Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10 tytöt10.7.2020 12:08Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Keskimaan alueManse PPManse PP F-tytöt15.7.2020 16:07Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P12 Musta9.7.2020 16:04Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy, G-pojat14.7.2020 10:55Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueKauhajoen KarhuKaKa2.8.2020 16:50Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Läntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Ft-Sininen13.7.2020 11:49Ei käsitelty
Gp/Ft su 23.8.Keskimaan alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Musta9.7.2020 16:34Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Keltainen27.7.2020 08:58Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueEurajoen VeikotEuVe/Pori11.8.2020 18:17Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy, G-pojat14.7.2020 10:53Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P12 Punainen9.7.2020 15:52Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Punainen9.7.2020 16:36Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P12 Musta9.7.2020 15:48Ei käsitelty
Gp/Gt/Ft la 22.8.Läntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU G1231.7.2020 20:04Ei käsitelty