C-pojat | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 16.1.2021 08:45 | Maksettu |
C-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 19.1.2021 10:39 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 9.2.2021 16:10 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 24.2.2021 10:48 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 26.2.2021 13:22 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 15.1.2021 12:04 | Maksettu |
C-pojat | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 15.1.2021 12:44 | Maksettu |
C-pojat | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 15.1.2021 13:33 | Maksettu |
C-tytöt | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 15.1.2021 15:46 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 15.1.2021 18:10 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 17.1.2021 20:09 | Maksettu |
C-pojat | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 17.1.2021 22:28 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 26.1.2021 09:33 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe mustat | 27.1.2021 19:58 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe keltaiset | 27.1.2021 20:05 | Maksettu |
C-tytöt | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 28.1.2021 11:10 | Maksettu |
C-tytöt | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU | 28.1.2021 11:24 | Maksettu |
C-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 28.1.2021 15:44 | Maksettu |
C-tytöt | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa punainen | 28.1.2021 15:49 | Maksettu |
C-tytöt | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa musta | 28.1.2021 15:54 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Ilomantsin Urheilijat | IlU | 29.1.2021 14:07 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Ilomantsin Urheilijat | IlU | 29.1.2021 14:28 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 29.1.2021 20:19 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 31.1.2021 09:49 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa musta | 31.1.2021 09:53 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa punainen | 31.1.2021 09:56 | Maksettu |
D-tytöt, pelisarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 1.2.2021 20:48 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 2.2.2021 11:17 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 2.2.2021 11:22 | Maksettu |
D-tytöt, kilpasarja | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 2.2.2021 17:22 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret oranssi | 5.2.2021 19:40 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV White | 6.2.2021 10:27 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV Reds | 6.2.2021 10:38 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 8.2.2021 18:48 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 8.2.2021 19:00 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Kaakkolahti | 9.2.2021 19:15 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Luoma | 9.2.2021 19:19 | Maksettu |
D-tytöt, kilpasarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe mustat | 11.2.2021 19:03 | Maksettu |
D-tytöt, pelisarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe keltaiset | 11.2.2021 19:10 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri | 12.2.2021 15:17 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 21.2.2021 16:40 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 21.2.2021 17:00 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 21.2.2021 17:08 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 21.2.2021 18:00 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 21.2.2021 18:06 | Maksettu |
D-tytöt, pelisarja | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV | 22.2.2021 19:33 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 22.2.2021 19:52 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 23.2.2021 09:34 | Maksettu |
D-tytöt, kilpasarja | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 23.2.2021 09:45 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 23.2.2021 09:48 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 23.2.2021 09:53 | Maksettu |
D-tytöt, kilpasarja | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU | 24.2.2021 09:42 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU | 24.2.2021 09:51 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 24.2.2021 18:07 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 24.2.2021 18:22 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 24.2.2021 20:22 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 24.2.2021 20:27 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Rautiaiset | 24.2.2021 20:29 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Rajalat | 24.2.2021 20:46 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa -09 Musta | 25.2.2021 11:33 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa -09 Musta | 25.2.2021 11:35 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa -10 Punainen | 25.2.2021 11:37 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa -10 Punainen | 25.2.2021 11:41 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Itäinen alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P | 25.2.2021 14:32 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 25.2.2021 19:48 | Maksettu |
D-tytöt, kilpasarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 26.2.2021 10:37 | Maksettu |
E-tytöt | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 26.2.2021 20:40 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe | 28.2.2021 11:17 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe G-F-p keltainen | 28.2.2021 11:26 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 3.3.2021 19:06 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 17.3.2021 06:49 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit F-p | 18.3.2021 06:58 | Maksettu |
E-ikäisten harrastesarja | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe | 18.3.2021 18:15 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU Pinkit | 19.3.2021 12:29 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU Valkoiset | 19.3.2021 12:33 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa G-p punainen | 25.3.2021 09:54 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa musta | 25.3.2021 10:00 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa punainen | 25.3.2021 10:09 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 25.3.2021 10:13 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit | 25.3.2021 19:26 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Pesä Ysit | Ysit F-t | 25.3.2021 20:05 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P | 28.3.2021 19:52 | Maksettu |
E-ikäisten harrastesarja | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe E-t | 28.3.2021 21:55 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa G-p musta | 30.3.2021 11:03 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-p | 7.4.2021 14:10 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa Ft musta | 13.4.2021 11:16 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa Ft punainen | 13.4.2021 11:18 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa G-p | 13.4.2021 11:20 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 14.4.2021 08:05 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Carlson | 15.4.2021 17:05 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Hyvönen | 15.4.2021 17:09 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-p | 16.4.2021 12:43 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-t | 17.4.2021 14:51 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa -90 Tiikerit | 19.4.2021 19:00 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa -90 Pantterit | 19.4.2021 19:03 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe G-junnut | 20.4.2021 16:24 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe G+F | 20.4.2021 16:30 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Savo | Itäinen alue | Mikkelin Pallonlyöjät | MPL | 21.4.2021 20:25 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV G-juniorit | 21.4.2021 20:30 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe F-t | 24.4.2021 17:23 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Savo | Itäinen alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P | 24.4.2021 17:52 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU Ft pinkit | 25.4.2021 20:35 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU Ft valkoiset | 25.4.2021 20:45 | Maksettu |
E-ikäisten harrastesarja | Itäinen alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P | 25.4.2021 20:55 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa G-p | 25.4.2021 22:44 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Karjala | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-t valkoinen | 26.4.2021 12:43 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU Ft siniset | 26.4.2021 19:27 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Tohmajärven Pomppu | ToPo | 27.4.2021 10:02 | Maksettu |
E-ikäisten harrastesarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri Blue | 28.4.2021 21:27 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU G-p | 29.4.2021 11:54 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Suonenjoen Vasama | SuoVa sininen | 30.4.2021 12:03 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Suonenjoen Vasama | SuoVa valkoinen | 30.4.2021 12:08 | Maksettu |
E-ikäisten harrastesarja | Itäinen alue | Suonenjoen Vasama | SuoVa | 30.4.2021 12:14 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Maaningan Mahti | Mahti 1 | 3.5.2021 21:04 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Savo | Itäinen alue | Savonlinnan Harrastepesis | SaHa junnut | 5.5.2021 12:30 | Maksettu |
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi | Itäinen alue | Puijon Pesis | PuPe G-F-p musta | 13.6.2021 22:16 | Maksettu |
JunnuSuperi – Etelä-Savo | Itäinen alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P pesiskoulu | 20.6.2021 16:39 | Maksettu |
F-tytöt ja G-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 24.1.2021 13:47 | Maksettu |
C-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 26.1.2021 21:36 | Maksettu |
C-tytöt | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 2.2.2021 20:45 | Maksettu |
E-pojat, kilpasarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy 09-10 | 4.2.2021 10:47 | Maksettu |
E-pojat, pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy 09-10 | 4.2.2021 12:12 | Maksettu |
D-tytöt, pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 10.2.2021 09:33 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 22.2.2021 17:07 | Maksettu |
D-pojat, pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 22.2.2021 17:14 | Maksettu |
E-tytöt | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 27.2.2021 10:53 | Maksettu |
D-pojat, kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo | 2.3.2021 21:37 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 13.3.2021 17:46 | Maksettu |