G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Ei seuraa | HP-K3 | 3.8.2021 10:53 | OK |
E-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 9.2.2021 20:56 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 12.2.2021 15:56 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 16.2.2021 19:16 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K D-tytöt | 25.2.2021 19:36 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 27.2.2021 20:58 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 27.2.2021 21:09 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 27.2.2021 21:17 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 20.3.2021 10:06 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 20.3.2021 10:11 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 20.3.2021 10:17 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K 1 | 31.3.2021 17:09 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K 2 | 31.3.2021 17:17 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K 3 | 31.3.2021 17:23 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 14.5.2021 18:04 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | Hp-K | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 17.5.2021 06:48 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K3 | 3.8.2021 10:41 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K3 | 3.8.2021 10:44 | OK |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU | 20.2.2021 16:47 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU | 23.2.2021 16:36 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU E juniorit | 27.2.2021 09:35 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU | 2.4.2021 09:31 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU G-juniorit | 18.4.2021 20:34 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | Iiu | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | Iiu | 14.5.2021 18:53 | OK |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kajaanin Pallokerho | Kajaanin Pallokerho D-pojat | 22.2.2021 18:30 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kajaanin Pallokerho | Kajaanin pallokerho, Juniorit | 16.4.2021 17:49 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura D-tytöt | 15.1.2021 17:47 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura D-pojat | 15.1.2021 17:55 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura E-pojat | 15.1.2021 17:59 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura E-tytöt | 15.1.2021 18:03 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura F-junnut | 15.1.2021 18:08 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura musta | 15.1.2021 18:17 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Ura G-juniorit keltainen | 18.4.2021 22:29 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannus | 14.5.2021 18:04 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannus 3 | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannus 2 | 14.5.2021 18:53 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannus 3 | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Ura | 17.5.2021 06:48 | OK |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 25.2.2021 08:32 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 25.2.2021 08:36 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 25.2.2021 08:39 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 22.3.2021 09:35 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 14.5.2021 18:29 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 17.5.2021 06:48 | OK |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi White | 15.1.2021 12:03 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Blue | 15.1.2021 12:06 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKiCt | 3.2.2021 11:34 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi D | 4.2.2021 20:35 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi D-p | 4.2.2021 20:52 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi | 6.2.2021 12:00 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki Blue | 6.2.2021 20:28 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Black | 26.2.2021 13:22 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi White | 26.2.2021 13:25 | Maksettu |
E-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki White | 30.3.2021 11:37 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi White | 30.3.2021 17:35 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Blue | 30.3.2021 17:39 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Sininen | 31.3.2021 20:41 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Valkoinen | 31.3.2021 20:45 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi | 13.4.2021 17:35 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki 3 | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki 4 | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki | 14.5.2021 18:53 | OK |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | PiKi-Pesis | 28.2.2021 21:02 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | Kinnulan Kimmot e-juniorit | 4.3.2021 18:03 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi g-junnut | 11.4.2021 09:54 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | Kinnulan Kimmot | 22.4.2021 20:28 | Maksettu |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | Kinnula | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 17.5.2021 06:48 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Kokkolan Kiri | KoKi | 20.3.2021 10:19 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kokkolan Kiri | Kokkolan Kiri musta | 15.4.2021 12:48 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Kokkolan Kiri | Kokkola | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Kokkolan Kiri | Kokkola | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Kokkolan Kiri | KoKi | 17.5.2021 06:48 | OK |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Muhoksen Pallo-Salamat | MuPs F-Tytöt | 15.4.2021 07:28 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Muhoksen Pallo-Salamat | MuPS | 14.5.2021 18:16 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Muhoksen Pallo-Salamat | Mups | 14.5.2021 18:53 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Napapiirin Pesis team | Napa 2 | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Napapiirin Pesis team | Napa 2 | 14.5.2021 18:53 | OK |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 16.2.2021 18:48 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 13.4.2021 15:24 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 13.4.2021 15:49 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 13.4.2021 15:52 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | Nipe | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 17.5.2021 06:48 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | Nipe 2 | 20.6.2021 02:46 | OK |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 7.2.2021 22:01 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 14.2.2021 10:42 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu D-tytöt | 15.2.2021 15:44 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu F | 29.3.2021 21:51 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu D-tytöt | 12.4.2021 20:08 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 14.5.2021 18:04 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 17.5.2021 06:48 | OK |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo | Lippo Sininen | 14.5.2021 18:04 | OK |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo sininen | 25.2.2021 20:08 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 25.2.2021 20:41 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E09 valkoinen | 28.2.2021 12:10 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo dp sininen | 28.2.2021 18:33 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Dt valkoinen | 4.3.2021 10:45 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Dt sininen | 4.3.2021 10:48 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valk | 15.3.2021 17:12 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E09 sin | 19.3.2021 10:29 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 28.3.2021 14:33 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippojuniorit E10 valkoinen | 28.3.2021 22:44 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun lippojuniorit E10 sininen | 28.3.2021 22:49 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E10 | 30.3.2021 06:38 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo F11 | 30.3.2021 06:45 | Maksettu |
E-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo -09 valkoinen | 30.3.2021 18:41 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo -09 sininen | 30.3.2021 18:44 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo -09 valkoinen | 30.3.2021 18:46 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo F12 | 7.4.2021 21:23 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Sininen | 8.4.2021 19:15 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Valkoinen | 8.4.2021 19:19 | Maksettu |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo | 14.5.2021 18:53 | OK |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Oulunsalon Vasama | OsVa DT | 17.1.2021 11:13 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Oulunsalon Vasama | OsVa | 14.5.2021 18:29 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Oulunsalon Vasama | OsVa | 14.5.2021 18:53 | OK |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattijoen Urheilijat | PattU | 14.5.2021 18:16 | OK |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU E-pojat | 15.1.2021 21:25 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu 09 | 18.1.2021 10:37 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU D07 | 19.1.2021 17:30 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU E10-tytöt | 22.1.2021 11:56 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU Dt Pinkit | 25.1.2021 11:05 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu f-tytöt | 3.2.2021 14:41 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU C-tytöt | 14.2.2021 17:57 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu keltainen | 28.2.2021 09:56 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu Musta | 28.2.2021 10:05 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU G-Juniorit | 12.4.2021 23:10 | Ei käsitelty |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU Juniorit keltainen | 12.4.2021 23:14 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU Juniorit musta | 12.4.2021 23:16 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | F-pojat pattu juniorit | 15.4.2021 14:15 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Perhon Kiri | Perho | 14.5.2021 18:29 | OK |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Pyhäjärven Pohti | PyPo | 28.2.2021 16:58 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | Reisjärven Pilke | 17.1.2021 12:09 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RePi | 28.2.2021 08:59 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RePi | 16.4.2021 20:18 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RePi | 16.4.2021 20:23 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RePi | 14.5.2021 18:29 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RePi | 17.5.2021 06:48 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Sievin Sisu | Sievi | 14.5.2021 18:53 | OK |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | Simon kiri C-pojat | 22.1.2021 21:12 | Maksettu |
E-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | Simon Kiri E-pojat | 4.2.2021 19:49 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | Simon Kiri | 23.2.2021 09:47 | Maksettu |
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | Simon Kiri | 23.2.2021 09:50 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi | 26.2.2021 18:21 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi d-pojat | 27.2.2021 10:21 | Maksettu |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi | 28.2.2021 19:51 | Maksettu |
E-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy E2010 | 4.2.2021 09:16 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy E-pojat | 4.2.2021 09:22 | Maksettu |
D-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 10.2.2021 09:38 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 10.2.2021 12:44 | Maksettu |
D-pojat kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Violetti | 22.2.2021 16:41 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Oranssi | 22.2.2021 16:45 | Maksettu |
E-tytöt kilpasarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 27.2.2021 10:49 | Maksettu |
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 13.3.2021 17:40 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-pojat violetti | 7.4.2021 14:20 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-pojat oranssi | 7.4.2021 14:25 | Maksettu |
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-tytöt | 15.4.2021 20:33 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 14.5.2021 18:04 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 14.5.2021 18:53 | OK |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Toholammin Urheilijat | TohU | 30.3.2021 12:12 | Maksettu |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Toholammin Urheilijat | TohU G-junnut | 11.4.2021 16:48 | Maksettu |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Toholammin Urheilijat | Toholampi | 14.5.2021 18:53 | OK |
E-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Tyrnävän Tempaus | TyTe E-tytöt | 19.2.2021 20:33 | Maksettu |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Tyrnävän Tempaus | TyTe | 14.5.2021 18:29 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 10.3.2021 08:28 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 10.3.2021 08:38 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 10.3.2021 08:42 | Maksettu |
D-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 10.3.2021 08:47 | Maksettu |
C-tytöt aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 14.5.2021 18:04 | OK |
Maakuntasarja Naiset | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | Veteli | 14.5.2021 18:53 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Veteli Pesis | VePe | 17.5.2021 06:48 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | Kupperi | 2.2.2021 13:21 | Maksettu |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | Rajapommi | 2.2.2021 13:26 | Maksettu |
D-tytöt pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | Kuula-SiSu | 9.2.2021 09:54 | Maksettu |
E-pojat pelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK E-pojat | 18.3.2021 09:03 | Maksettu |
C-pojat aluesarja 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK | 14.5.2021 18:16 | OK |
Maakuntasarja Miehet | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK 2 | 14.5.2021 18:29 | OK |
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK | 17.5.2021 06:49 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK | 17.5.2021 10:31 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | Yk rajapommi | 17.5.2021 10:37 | OK |
F-nuoret B-kori 2021 | Pohjoinen alue | Ylivieskan Kuula | YK- Kupperi | 23.5.2021 11:42 | OK |