Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Nuorisoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat kilpasarja25 / 27 + 0
C-pojat pelisarja12 / 17 + 4
C-tytöt kilpasarja26 / 26 + 0
C-tytöt pelisarja15 / 26 + 4
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP Cp18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit C18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ C118.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV C-pojat 18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90Kipa-9018.4.2021 12:10Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo18.4.2021 12:13Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:14Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi18.4.2021 12:15Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe18.4.2021 12:20Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.4.2021 13:36Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU C-pojat18.4.2021 14:52Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU18.4.2021 20:44Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa19.4.2021 11:26Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi 20.4.2021 19:25Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo21.4.2021 10:22Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa C-pojat30.4.2021 11:15Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL C18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKipe0618.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuPaukku/JoKo C-pojat18.4.2021 12:04Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP Juniorit18.4.2021 12:04Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ C218.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueRuskon Pallo-67RPpai18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe18.4.2021 14:53Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaPohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMuPS C30.4.2021 14:12Ei käsitelty
C-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Punaiset18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma musta18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy C18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret C-tytöt18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritC-tytöt18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ C05-0618.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViu 18.4.2021 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C118.4.2021 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit C Valkoinen18.4.2021 12:11Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C218.4.2021 12:12Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera C18.4.2021 12:14Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 18.4.2021 12:15Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP18.4.2021 12:24Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU18.4.2021 12:44Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi18.4.2021 15:32Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriC-mustat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit C Sininen18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Browm18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma punainen18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Ct18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret 218.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA CT18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe 18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueVihdin PalloVihti/Espoo18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra C-tytöt18.4.2021 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:16Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOulaisten Huima 18.4.2021 15:20Ei käsitelty
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV18.4.2021 17:38Ennakkomaksu maksettu