Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-pojat kilpasarja15 / 20 + 0
D-pojat pelisarja37 / 38 + 0
D-tytöt kilpasarja21 / 26 + 0
D-tytöt pelisarja31 / 36 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko18.4.2021 12:01Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0718.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe mustat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D0718.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp MUSTA18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueReisjärven PilkeRePi18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi white18.4.2021 12:12Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive18.4.2021 15:34Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi18.4.2021 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy 18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo dp sininen18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe Keltaiset18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPesäpalloliittoHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU D18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp PUN18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL 218.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKankaanpään Maila 08/0918.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D 18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM d-pojat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri D-pojat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryD-pojat18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP D-pojat18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA D-pojat 0818.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma pun18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90Kipa-9018.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueMerimaskun AhtoMerimaskun Ahto18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi d-pojat18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSiilinjärven PesisSiiPe18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöu - HuVe18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP/KaMa18.4.2021 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu DP18.4.2021 12:09Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHämeenlinnan Paukku18.4.2021 12:14Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi 18.4.2021 12:21Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis18.4.2021 20:42Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit19.4.2021 09:33Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown21.4.2021 15:16Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa DT18.4.2021 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D118.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA DT18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Mustat18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-tytöt18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU 18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Black18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU D-t18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D118.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-Mustat18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko18.4.2021 12:23Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D218.4.2021 12:40Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E118.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueVihdin PalloVihti/Espoo18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa DT18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Pinkit18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV D-tytöt18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraD-tytöt Ura 18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko D-tytöt - Yellow18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen18.4.2021 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D218.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu D-tytöt18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi D-tytöt18.4.2021 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ valkoinen18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-valkoiset18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-tytöt18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet DT Siniset18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe D-tytöt18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet DT Keltainen18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9018.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit DT18.4.2021 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen18.4.2021 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe 18.4.2021 12:07Ennakkomaksu maksettu