G-tytöt | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ G-tytöt | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
G-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P13 Musta | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
G-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
G-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P13 Punainen | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
G-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 18.4.2021 12:07 | Maksettu |
G pienpeli | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G-punaiset | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
G pienpeli | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri G | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
G pienpeli | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G-valkoiset | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
G pienpeli | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 18.4.2021 12:04 | Ennakkomaksu maksettu |
G pienpeli | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL G | 18.4.2021 12:07 | Maksettu |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 18.4.2021 12:08 | Maksettu |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 18.4.2021 12:09 | Maksettu |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy valkoinen | 18.4.2021 12:11 | Maksettu |
G pienpeli | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ Gt | 7.7.2021 14:54 | OK |
F-tytöt | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-tytöt | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Mintut | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T12 | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F11- tytöt | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K F-tytöt | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vimpelin Veto / F-tytöt | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | kirittäret FG-tytöt | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-tytöt | Itäinen alue | Viinijärven Urheilijat | ViU | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-tytöt | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe F-tytöt | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJT11 Punainen | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Itikat | 18.4.2021 12:05 | Maksettu |
F-tytöt | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-tytöt | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP F-tytöt | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | sojy oranssi | 18.4.2021 12:09 | Maksettu |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu f-tytöt | 18.4.2021 12:12 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T11 Valkoinen | 18.4.2021 12:28 | Maksettu |
F-tytöt | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko F-tytöt | 18.4.2021 13:15 | Maksettu |
F-tytöt | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 8.6.2021 16:20 | Maksettu |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P13 musta Gp | 7.7.2021 14:17 | OK |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen JymyJussit | SMJ P13 punainen Gp | 7.7.2021 14:17 | OK |
F-tytöt | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa Gp | 7.7.2021 14:17 | OK |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Violetti Gp | 7.7.2021 14:17 | OK |
F-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Mustat | 18.4.2021 12:01 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Joensuun Maila | Joma | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko/Espoo FP | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F11-pojat | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Keltaiset | 18.4.2021 12:02 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Jyväskylän Kiri | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F12-pojat | 18.4.2021 12:03 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P11 Musta | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-Pojat | 18.4.2021 12:04 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit F-pojat | 18.4.2021 12:05 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P11 Punainen | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Siilinjärven Pesis | Siipe F-pojat | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-pojat | Itäinen alue | Puijon Pesis | Puijon pesis/F-pojat | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo | 18.4.2021 12:06 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 18.4.2021 12:07 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi | 18.4.2021 12:10 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 18.4.2021 12:11 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 18.4.2021 12:13 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Kajaanin Pallokerho | Kajaanin pallokerho, GF Juniorit | 18.4.2021 14:40 | Maksettu |
F-pojat | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV F-Pojat | 18.4.2021 22:40 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 | 20.4.2021 17:37 | Maksettu |
F-pojat | Pohjoinen alue | Kärsämäen Kataja | KäKa | 16.6.2021 14:06 | Maksettu |
F-pojat | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 20.6.2021 19:00 | Maksettu |