Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Juhlavuoden Naperoleiri Siilinjärvellä 4.–8.7. - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F-pojat34 / 36 + 0
F-tytöt33 / 36 + 0
G-ikäiset9 / 16 + 0
Pienpesis, F-G-ikäiset11 / 16 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Black6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K F-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV F-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Kaakkolahti6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA Fp-126.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Luoma6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueKempeleen KiriKempeleen Kiri F-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueReisjärven PilkeReisjärven Pilke6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoko Jr F6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueManse PPManse PP F-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-pojat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P126.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe F-p sininen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa F-pojat6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe F-Pojat Keltainen6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL-Yellow6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa Musta6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu F-juniorit6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKajaanin Pallokerho F-junnut6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueSimon KiriSiKi6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula6.3.2022 12:41Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoF-pojat6.3.2022 12:42Ennakkomaksu maksettu
F-pojatLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU F-pojat6.3.2022 12:50Ennakkomaksu maksettu
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe Karjanlahti6.3.2022 12:55Ennakkomaksu maksettu
F-pojatEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuPaukku -136.3.2022 18:47Ennakkomaksu maksettu
F-pojatPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe22.3.2022 19:05Ennakkomaksu maksettu
F-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueManse PPMansePP F-tytöt6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F13 punaiset6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueFeraFera F26.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 punainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueJanakkalan JanaJana F6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriF13-tytöt mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM F-t6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Tiiat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko F-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueFeraFera F16.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa Ft Holttinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-oranssit6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret F-tytöt6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Mintut 6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T13 punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-mustat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueRoihu ryRoihu6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-tytöt 6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoma F-tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Ft6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj T12 Musta6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueHaminan PalloilijatHP musta6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-tytötPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuulapesis F-Tytöt6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T13 musta6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Ft Mäkelä6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-tytötPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa 6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueHaminan PalloilijatHP oranssi6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU F-t6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P6.3.2022 12:10Ennakkomaksu maksettu
F-tytötItäinen alueOulun Lippo juniorit ryF-tytöt6.3.2022 12:29Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueLaitilan JyskeF-tytöt6.3.2022 12:46Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -906.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetItäinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL G-Pojat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T146.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P146.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatPeki6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetLäntinen alueKankaanpään MailaKama G-pojat6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetPohjoinen alueJoensuun MailaG-Pojat6.3.2022 12:11Ennakkomaksu maksettu
G-ikäisetEteläinen alueManse PPManse G-pojat6.3.2022 12:39Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:00Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti G tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret G-tytöt Rautiainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri G-P Koski6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G14 Tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen aluePuijon PesisPuijon pesis, G-juniorit 6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetEteläinen alueHaminan PalloilijatHp G6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe G-juniorit 16.3.2022 12:13Ennakkomaksu maksettu
Pienpesis, F-G-ikäisetItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe G-juniorit 26.3.2022 12:17Ennakkomaksu maksettu