Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Juhlavuoden Nuorisoleiri Seinäjoella 25.–30.7. - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat, kilpasarja25 / 20 + 0
C-tytöt, kilpasarja28 / 20 + 0
C-pojat, pelisarja13 / 30 + 2
C-tytöt, pelisarja20 / 30 + 2
Itä-Länsi0 / 4 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 16.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe06 C-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ C16.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA C16.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe C-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU C-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe C-P 6.3.2022 12:04Ei käsitelty
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe C-P 6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo jun6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 16.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 26.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL C16.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV C-pojat6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa C-pojat6.3.2022 12:39Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo cp6.3.2022 14:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaLäntinen alueIin UrheilijatIiU CP6.3.2022 16:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueReisjärven PilkeReisjärven Pilke6.3.2022 16:08Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo6.3.2022 17:29Ei käsitelty
C-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi7.3.2022 11:42Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP8.3.2022 19:34Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy C6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 26.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ C-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ C26.3.2022 12:04Ei käsitelty
C-pojat, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA C-pojat 26.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL 26.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat, pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuna-Mustat C-juniorit6.3.2022 12:07Ei käsitelty
C-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraURA C-P6.3.2022 12:11Ei käsitelty
C-pojat, pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu C-pojat7.3.2022 22:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP CT6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Ct16.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura C-tytöt6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Ct valkoinen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueLaihian LujaLaihian Luja, sininen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi C-tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAlajärven Ankkurit6.3.2022 12:04Ei käsitelty
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ-06-076.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueFeraFera C6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Ct16.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Ct6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP6.3.2022 12:10Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Ct26.3.2022 12:10Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ6.3.2022 12:10Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:13Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyve6.3.2022 12:14Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe6.3.2022 12:35Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-punaiset6.3.2022 12:35Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko6.3.2022 13:00Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä C17.3.2022 16:49Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä C27.3.2022 16:52Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV CT6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA CT6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryJoki6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret/Vävi C-tytöt6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriC-mustat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVeC2t6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo C Sininen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Ct26.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP C-tytöt6.3.2022 12:05Ei käsitelty
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K / KiKi6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Ct Valkoinen6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLaihian Luja Valkoinen6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD08-punaiset6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU C-tytöt6.3.2022 12:33Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu 10.3.2022 18:24Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPatMan2.5.2022 13:04Ennakkomaksu maksettu