Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

King-Meal kevätturnaus - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
G-juniorit5 / 12 + 0
F-tytöt / Naperot B-kori7 / 8 + 0
F-pojat / Naperot A-kori4 / 10 + 0
E-tytöt pelisarja9 / 9 + 0
E-pojat pelisarja11 / 11 + 0
D-tytöt kilpasarja4 / 9 + 3
D-tytöt pelisarja8 / 8 + 4
D-pojat kilpasarja7 / 8 + 1
D-pojat pelisarja5 / 6 + 2
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaHalsuan ToivoHalTo6.4.2019 10:31Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiHaapajärven Pesä-KiilatHP-K8.2.2019 12:03Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D1-tytöt8.2.2019 12:10Maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA D keltainen8.2.2019 12:02Maksettu
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-pojat10.4.2019 15:45OK
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula11.2.2019 17:00Maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa8.2.2019 12:02Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU JunioritD-pojat8.2.2019 12:34Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula11.2.2019 17:01Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue20.2.2019 20:37Maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa8.2.2019 12:02Maksettu
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2019 09:39Maksettu
D-tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK14.2.2019 13:47Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D0512.2.2019 12:04Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen1.3.2019 11:52OK
D-tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi18.2.2019 12:41Maksettu
D-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNivala-Pesis12.5.2019 11:53OK
D-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra8.2.2019 12:03Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D2-tytöt8.2.2019 12:12Maksettu
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-tytöt2.4.2019 18:15OK
D-tytöt pelisarjaKainuuKajaanin PallokerhoKPK Dt24.2.2019 13:05Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D06-tytöt8.2.2019 14:45Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Dt8.2.2019 12:02Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen8.2.2019 12:04Maksettu
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaPyhäjärven PohtiPyPo-Ep8.2.2019 13:11Maksettu
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K -088.4.2019 22:10Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula25.2.2019 16:15Maksettu
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa E-pojat8.2.2019 16:35Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKempeleen Kiri White11.5.2019 11:34OK
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatTU11.3.2019 20:32OK
E-pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU Juniorit11.5.2019 11:33OK
E-pojat pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy11.5.2019 11:21OK
E-pojat pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi08 (Kempeleen Kiri Blue)8.2.2019 12:09Maksettu
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatH P-K -079.4.2019 10:31OK
E-pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura9.2.2019 11:02Maksettu
E-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaKuula28.2.2019 20:49Maksettu
E-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura E-tytöt8.2.2019 18:40Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu Pinkit8.2.2019 12:02Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyrnävän Tempaus11.5.2019 11:39OK
E-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaPattu JunioritPattU Juniorit-0711.5.2019 11:38OK
E-tytöt pelisarjaItäinen alueKajaanin PallokerhoKPK21.2.2019 20:42Maksettu
E-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis7.3.2019 21:43Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu8.2.2019 14:09OK
E-tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K16.2.2019 16:03Maksettu
F-pojat / Naperot A-koriPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F-Pojat8.2.2019 12:48Maksettu
F-pojat / Naperot A-koriKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura f-junnut8.2.2019 18:36Maksettu
F-pojat / Naperot A-koriKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatH P-K F-098.2.2019 12:03Maksettu
F-pojat / Naperot A-koriPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki fp8.2.2019 14:30Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat26.2.2019 21:40Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriPohjois-SuomiPattu JunioritPattu keltainen7.4.2019 19:55OK
F-tytöt / Naperot B-koriPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu12.2.2019 22:48Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriPohjois-SuomiPattu JunioritPattU F-tytöt mustat8.2.2019 15:30Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa12.2.2019 18:10Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo8.2.2019 12:02Maksettu
F-tytöt / Naperot B-koriPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi8.2.2019 12:04OK
G-junioritKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Oranssi14.2.2019 19:00Maksettu
G-junioritKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura16.4.2019 10:31OK
G-junioritKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa8.2.2019 14:12Maksettu
G-junioritKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaKuulaPesis Kupperi17.4.2019 20:36OK
G-junioritKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaKuulaPesis Rajapommi17.4.2019 20:35OK