Ottelut
D-pojat kilpasarja - A-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 13:30 | P3 Stadion | AA-06 | Ylivieskan Kuula | 6-4 | näytä |
15.7.2019 18:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | HP | Ylivieskan Kuula | 12-3 | näytä |
16.7.2019 08:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | JoMa 2 | Ylivieskan Kuula | 1-17 | näytä |
16.7.2019 13:00 | P3 Stadion | Ylivieskan Kuula | Lippo Musta | 12-2 | näytä |
16.7.2019 18:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Ylivieskan Kuula | LMV | 7-2 | näytä |
17.7.2019 15:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Ylivieskan Kuula | KiPa-90 | 3-7 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Jatkolohko H (9-16)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 08:30 | P4 Kiiminki | UPV Dp | Ylivieskan Kuula | 5-2 | näytä |
18.7.2019 13:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Manse PP | Ylivieskan Kuula | 3-2 | näytä |
19.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Ylivieskan Kuula | KaMa D-pojat | 5-8 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Ristikkäisottelut 13-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2019 13:30 | P4 Kiiminki | Espoo White | Ylivieskan Kuula | 3-12 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Sijoitus 13-14
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Ylivieskan Kuula | KaMa D-pojat | 4-2 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 15.7.2019 19:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Lippo Musta | LMV | Ylivieskan Kuula |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 16.7.2019 14:00 | P3 Stadion | LMV | HP | Ylivieskan Kuula |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 17.7.2019 14:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | LMV | JoMa 2 | Ylivieskan Kuula |
Jatkolohko H (9-16) | 18.7.2019 09:30 | P4 Kiiminki | KaMa D-pojat | Manse PP | Ylivieskan Kuula |
Ristikkäisottelut 13-16 | 19.7.2019 14:30 | P4 Kiiminki | KaMa D-pojat | Kiri Blue | Ylivieskan Kuula |
Sijoitus 11-12 | 20.7.2019 10:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Manse PP | UPV Dp | Ylivieskan Kuula |