Ottelut
D-pojat kilpasarja - A-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 13:30 | P3 Stadion | AA-06 | Ylivieskan Kuula | 6-4 | näytä |
15.7.2019 20:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | JoMa 2 | AA-06 | 0-10 | näytä |
16.7.2019 10:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | AA-06 | LMV | 12-4 | näytä |
16.7.2019 15:00 | P3 Stadion | KiPa-90 | AA-06 | 8-10 | näytä |
16.7.2019 20:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | HP | AA-06 | 10-0 | näytä |
17.7.2019 09:30 | P4 Kiiminki | AA-06 | Lippo Musta | 8-1 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Jatkolohko F (1-8)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | KPL Yellow | AA-06 | 5-3 | näytä |
18.7.2019 14:00 | P3 Stadion | SMJ musta | AA-06 | 5-1 | näytä |
19.7.2019 09:30 | P4 Kiiminki | AA-06 | SoJy violetti | 3-14 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Ristikkäisottelut 5-8
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2019 13:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | KeKi White | AA-06 | 9-3 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Sijoitus 7-8
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 09:30 | P3 Stadion | AA-06 | JoMa 1 | 13-6 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 15.7.2019 14:30 | P3 Stadion | KiPa-90 | HP | AA-06 |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 16.7.2019 19:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | KiPa-90 | JoMa 2 | AA-06 |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 17.7.2019 10:30 | P4 Kiiminki | LMV | KiPa-90 | AA-06 |
Jatkolohko F (1-8) | 18.7.2019 08:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | SoJy violetti | SMJ musta | AA-06 |
Ristikkäisottelut 5-8 | 19.7.2019 14:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | KPL Yellow | JoMa 1 | AA-06 |
Sijoitus 9-10 | 20.7.2019 08:30 | P3 Stadion | KiPa-90 | IPV | AA-06 |