Ottelut
D-pojat kilpasarja - A-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 15:30 | P3 Stadion | Lippo Musta | JoMa 2 | 7-3 | näytä |
15.7.2019 19:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | Lippo Musta | LMV | 4-3 | näytä |
16.7.2019 09:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Lippo Musta | KiPa-90 | 0-12 | näytä |
16.7.2019 13:00 | P3 Stadion | Ylivieskan Kuula | Lippo Musta | 12-2 | näytä |
17.7.2019 09:30 | P4 Kiiminki | AA-06 | Lippo Musta | 8-1 | näytä |
17.7.2019 13:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | HP | Lippo Musta | 16-1 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Jatkolohko J (17-25)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 19:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | SiKi | Lippo Musta | 3-12 | näytä |
18.7.2019 10:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Lippo Jr Valkoinen | Lippo Musta | 13-1 | näytä |
18.7.2019 15:00 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | Lippo Musta | JoKo juniorit D-pojat | 3-6 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Ristikkäisottelut 21-24
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2019 15:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | HalTo | Lippo Musta | 6-7 | näytä |
D-pojat kilpasarja - Sijoitus 21-22
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 08:30 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | LMV | Lippo Musta | 2-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 15.7.2019 20:00 | P1 Niittyaro1 (parkkipaikka) | JoMa 2 | AA-06 | Lippo Musta |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 16.7.2019 08:30 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | JoMa 2 | Ylivieskan Kuula | Lippo Musta |
D-pojat kilpasarja - A-lohko | 17.7.2019 08:30 | P4 Kiiminki | JoMa 2 | HP | Lippo Musta |
Jatkolohko E (1-8) | 18.7.2019 14:00 | P2 Niittyaro 2, (Keski) | KeKi White | HP-K | Lippo Musta |