Ottelut
C-tytöt pelisarja - A-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2021 13:00 | 7. Minna Canth | Oulaisten Huima | YPJ | 1-6 | näytä |
19.7.2021 17:15 | 7. Minna Canth | LP | Oulaisten Huima | 20-0 | näytä |
20.7.2021 08:30 | 2. Neulamäki | Oulaisten Huima | Roihu DT | 15-0 | näytä |
20.7.2021 13:00 | 6. Koulupuisto | Oulaisten Huima | SMJ Punainen | 3-3 | näytä |
20.7.2021 17:15 | 6. Koulupuisto | LMV | Oulaisten Huima | 4-6 | näytä |
21.7.2021 13:00 | 2. Neulamäki | JoMa punainen | Oulaisten Huima | 0-15 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Lohko G (sijat 9-16)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
21.7.2021 17:15 | 5. Keskuskenttä | Oulaisten Huima | Vihti / Espoo | 9-7 | näytä |
22.7.2021 11:00 | 5. Keskuskenttä | Oulaisten Huima | RuoPi / Räpsä | 13-15 | näytä |
23.7.2021 09:45 | 1. Puijo | Puhti | Oulaisten Huima | 5-5 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Ristikkäisottelu: H1-G2
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
23.7.2021 19:45 | 4. Lippumäki | KeKi C2 | Oulaisten Huima | 15-7 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Sijoitusottelu 11.-12.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
24.7.2021 13:00 | 6. Koulupuisto | Lippo Sininen | Oulaisten Huima | 12-11 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-tytöt pelisarja - B-lohko | 19.7.2021 14:15 | 7. Minna Canth | Tahko Brown | HP-K 2 | Oulaisten Huima |
C-lohko | 19.7.2021 19:45 | 4. Lippumäki | ViU | Mailattaret 2 | Oulaisten Huima |
A-lohko | 20.7.2021 14:15 | 6. Koulupuisto | Roihu DT | YPJ | Oulaisten Huima |
Lohko K (sijat 17-25) | 21.7.2021 18:30 | 5. Keskuskenttä | JoMa punainen | HP-K 2 | Oulaisten Huima |
Lohko F (sijat 1-8) | 23.7.2021 08:30 | 1. Puijo | SMJ DT | YPJ | Oulaisten Huima |