Ottelut
C-tytöt pelisarja - C-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2021 15:30 | 2. Neulamäki | ViU | RuoPi / Räpsä | 4-3 | näytä |
19.7.2021 19:45 | 5. Keskuskenttä | Lippo Sininen | RuoPi / Räpsä | 7-10 | näytä |
20.7.2021 13:00 | 2. Neulamäki | RuoPi / Räpsä | Pesäkarhut D-punaiset | 1-6 | näytä |
20.7.2021 18:30 | 2. Neulamäki | RuoPi / Räpsä | Mailattaret 2 | 10-1 | näytä |
21.7.2021 08:30 | 6. Koulupuisto | MyVe | RuoPi / Räpsä | 5-5 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Lohko G (sijat 9-16)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
21.7.2021 17:15 | 6. Koulupuisto | RuoPi / Räpsä | Puhti | 8-4 | näytä |
22.7.2021 11:00 | 5. Keskuskenttä | Oulaisten Huima | RuoPi / Räpsä | 13-15 | näytä |
23.7.2021 09:45 | 2. Neulamäki | Vihti / Espoo | RuoPi / Räpsä | 3-7 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Ristikkäisottelu: G1-H2
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
23.7.2021 18:30 | 4. Lippumäki | RuoPi / Räpsä | Lippo Sininen | 12-6 | näytä |
C-tytöt pelisarja - Sijoitusottelu 9.-10.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
24.7.2021 13:00 | 5. Keskuskenttä | RuoPi / Räpsä | KeKi C2 | 4-6 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C-tytöt pelisarja - A-lohko | 20.7.2021 08:30 | 3. Litmanen | YPJ | LP | RuoPi / Räpsä |
B-lohko | 20.7.2021 17:15 | 2. Neulamäki | Ura | Tahko Brown | RuoPi / Räpsä |
D-lohko | 21.7.2021 11:00 | 4. Lippumäki | SoJy violetti | KeKi C2 | RuoPi / Räpsä |
Lohko K (sijat 17-25) | 21.7.2021 18:30 | 6. Koulupuisto | MyVe | SoJy violetti | RuoPi / Räpsä |
C-pojat kilpasarja - A-lohko | 23.7.2021 11:00 | 2. Neulamäki | Manse PP | HP | RuoPi / Räpsä |
Ristikkäisottelu: H1-G2 | 23.7.2021 19:45 | 4. Lippumäki | KeKi C2 | Oulaisten Huima | RuoPi / Räpsä |