Ottelut
D- pojat kilpasarja - B
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2015 14:00 | 15 Lievestuore | Ylivieska | Simo | 11-0 | näytä |
6.7.2015 18:00 | 5 Kahakatu | Ylivieska | Pöytyä | 8-2 | näytä |
7.7.2015 11:00 | 14 Koskenharju | Hamina | Ylivieska | 2-4 | näytä |
7.7.2015 14:30 | 13 Halssila | Ylivieska | Lahti | 7-5 | näytä |
7.7.2015 20:00 | 15 Lievestuore | Kouvola 1 | Ylivieska | 4-16 | näytä |
D- pojat kilpasarja - F (sijat 1-16)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2015 14:00 | Ylivieska | Simo | 11-0 | ||
7.7.2015 14:30 | Ylivieska | Lahti | 7-5 | ||
7.7.2015 20:00 | Kouvola 1 | Ylivieska | 4-16 | ||
8.7.2015 09:00 | 15 Lievestuore | Ylivieska | Siilinjärvi Musta | 5-1 | näytä |
8.7.2015 18:00 | 14 Koskenharju | Jyväskylä | Ylivieska | 1-7 | näytä |
9.7.2015 13:30 | 15 Lievestuore | Ylivieska | Joensuu | 1-6 | näytä |
10.7.2015 09:00 | 14 Koskenharju | Lappeenranta Black | Ylivieska | 13-2 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Puolivälierä 1
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
10.7.2015 15:30 | 14 Koskenharju | Kitee 1 | Ylivieska | 4-5 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Välierä 2
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2015 09:00 | 15 Lievestuore | Lappeenranta Black | Ylivieska | 6-1 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Pronssiottelu
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2015 13:00 | 14 Koskenharju | Kankaanpää 01 | Ylivieska | 8-4 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat kilpasarja - B | 6.7.2015 15:00 | 15 Lievestuore | Pöytyä | Kouvola 1 | Ylivieska |
D- pojat kilpasarja - B | 6.7.2015 19:00 | 5 Kahakatu | Simo | Hamina | Ylivieska |
D- pojat kilpasarja - B | 7.7.2015 15:30 | 13 Halssila | Hamina | Kouvola 1 | Ylivieska |
F (sijat 1-16) | 8.7.2015 19:00 | 14 Koskenharju | Joensuu | Simo | Ylivieska |
G (sijat 17-24) | 9.7.2015 14:30 | 15 Lievestuore | Seinäjoki 01 | Ruovesi | Ylivieska |