Ottelut
D- pojat kilpasarja - C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2015 16:00 | 5 Kahakatu | Joensuu | Seinäjoki 02 Musta | 18-0 | näytä |
6.7.2015 20:00 | 14 Koskenharju | Jyväskylä | Seinäjoki 02 Musta | 10-1 | näytä |
7.7.2015 09:00 | 16 Huhtasuo | Seinäjoki 02 Musta | Kempele White | 0-13 | näytä |
7.7.2015 14:30 | 15 Lievestuore | Lappeenranta Black | Seinäjoki 02 Musta | 34-0 | näytä |
7.7.2015 18:00 | 5 Kahakatu | Seinäjoki 02 Musta | Siilinjärvi Musta | 5-11 | näytä |
D- pojat kilpasarja - G (sijat 17-24)
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
8.7.2015 13:30 | 5 Kahakatu | Ruovesi | Seinäjoki 02 Musta | 9-8 | näytä |
8.7.2015 19:00 | 5 Kahakatu | Seinäjoki 02 Musta | Seinäjoki 01 | 1-4 | näytä |
9.7.2015 15:30 | 15 Lievestuore | Hamina | Seinäjoki 02 Musta | 4-1 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Ristikkäisottelu 2 sijat 21-24
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
10.7.2015 14:30 | 15 Lievestuore | Pöytyä | Seinäjoki 02 Musta | 3-1 | näytä |
D- pojat kilpasarja - Sijat 23-24
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2015 10:00 | 5 Kahakatu | Espoo Valkoinen | Seinäjoki 02 Musta | 8-1 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat kilpasarja - C | 7.7.2015 13:30 | 15 Lievestuore | Siilinjärvi Musta | Kempele White | Seinäjoki 02 Musta |
D- pojat kilpasarja - C | 7.7.2015 19:00 | 5 Kahakatu | Kempele White | Joensuu | Seinäjoki 02 Musta |
G (sijat 17-24) | 8.7.2015 18:00 | 5 Kahakatu | Hamina | Ruovesi | Seinäjoki 02 Musta |
Ristikkäisottelu 2 sijat 17-20 | 10.7.2015 13:30 | 15 Lievestuore | Kempele White | Hamina | Seinäjoki 02 Musta |
Sijat 21-22 | 11.7.2015 09:00 | 5 Kahakatu | Ruovesi | Pöytyä | Seinäjoki 02 Musta |