Ottelut
D- pojat pelisarja - C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
3.7.2016 14:00 | 13. Vasarainen | Seinäjoki03punainen | Espoo p | 3-20 | näytä |
3.7.2016 19:00 | 16. Eurajoki tekonurmi | Nivala 02 | Seinäjoki03punainen | 13-0 | näytä |
4.7.2016 09:30 | 16. Eurajoki tekonurmi | Seinäjoki03punainen | Ruovesi | 1-11 | näytä |
4.7.2016 14:00 | 17. Eurajoki Linnamaa | Vimpeli White | Seinäjoki03punainen | 17-2 | näytä |
D- pojat pelisarja - Jatkosarja P
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2016 18:30 | 22. Laitila Kalanti | Seinäjoki03punainen | Turku | 6-7 | näytä |
5.7.2016 08:30 | 16. Eurajoki tekonurmi | Ulvila | Seinäjoki03punainen | 6-5 | näytä |
5.7.2016 15:00 | 17. Eurajoki Linnamaa | Seinäjoki03punainen | Sotkamo 2 | 3-5 | näytä |
6.7.2016 09:30 | 13. Vasarainen | Vimpeli White | Seinäjoki03punainen | 18-5 | näytä |
D- pojat pelisarja - Loppusarja W
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
7.7.2016 10:30 | 14. Unaja | Tampere 03 | Seinäjoki03punainen | 11-5 | näytä |
7.7.2016 15:00 | 5. Lähdepelto 2 | Seinäjoki03punainen | Imatra P | 1-6 | näytä |
D- pojat pelisarja - Sijat 33. - 35.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
8.7.2016 10:30 | 16. Eurajoki tekonurmi | Seinäjoki03punainen | Imatra P | 2-5 | näytä |
8.7.2016 14:00 | 5. Lähdepelto 2 | Tampere 03 | Seinäjoki03punainen | 14-4 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat pelisarja - C | 4.7.2016 10:30 | 16. Eurajoki tekonurmi | Vimpeli White | Espoo p | Seinäjoki03punainen |
D- pojat pelisarja - C | 4.7.2016 13:00 | 17. Eurajoki Linnamaa | Ruovesi | Nivala 02 | Seinäjoki03punainen |
Jatkosarja P | 5.7.2016 09:30 | 16. Eurajoki tekonurmi | Turku | Vimpeli White | Seinäjoki03punainen |
Jatkosarja P | 6.7.2016 08:30 | 13. Vasarainen | Turku | Ulvila | Seinäjoki03punainen |
Loppusarja S | 7.7.2016 14:00 | 5. Lähdepelto 2 | Simo | Siilinjärvi | Seinäjoki03punainen |