Ottelut
D- tytöt pelisarja - F
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
3.7.2016 15:00 | 20. Laitila Valkojärventie 1. | Sievi | Jalasjärvi Valkoinen | 11-4 | näytä |
4.7.2016 08:30 | 8. Vähämaa | Jalasjärvi Valkoinen | Hämeenlinna | 13-6 | näytä |
4.7.2016 15:00 | 10. Normaalikoulu | ViPu | Jalasjärvi Valkoinen | 8-10 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Jatkosarja K
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2016 18:30 | 10. Normaalikoulu | Pori Valkoinen | Jalasjärvi Valkoinen | 11-19 | näytä |
5.7.2016 08:30 | 11. Uotila | Kajaani/Vuokatti | Jalasjärvi Valkoinen | 23-2 | näytä |
5.7.2016 14:00 | 12. Kaaro | Jalasjärvi Valkoinen | Espoo | 3-20 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Loppusarja U
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2016 14:00 | 12. Kaaro | Jalasjärvi Valkoinen | Sievi | 0-20 | näytä |
7.7.2016 08:30 | 11. Uotila | Jalasjärvi Valkoinen | Loimaa | 6-7 | näytä |
7.7.2016 13:00 | 12. Kaaro | Oulainen | Jalasjärvi Valkoinen | 7-4 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Sijat 15. - 16.
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
8.7.2016 09:30 | 10. Normaalikoulu | Kerava | Jalasjärvi Valkoinen | 15-5 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- tytöt pelisarja - F | 4.7.2016 09:30 | 8. Vähämaa | ViPu | Sievi | Jalasjärvi Valkoinen |
B | 4.7.2016 13:00 | 18. Eurajoki kirkkotie | Peräseinäjoki | Nivala | Jalasjärvi Valkoinen |
Jatkosarja K | 5.7.2016 09:30 | 11. Uotila | Pori Valkoinen | Espoo | Jalasjärvi Valkoinen |
Loppusarja U | 6.7.2016 15:00 | 12. Kaaro | Loimaa | Oulainen | Jalasjärvi Valkoinen |
Loppusarja U | 7.7.2016 09:30 | 11. Uotila | Oulainen | Sievi | Jalasjärvi Valkoinen |
Sijat 7. - 8. | 8.7.2016 10:30 | 10. Normaalikoulu | Hyvinkää | Espoo | Jalasjärvi Valkoinen |