Ottelut
E- pojat kilpasarja - C-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
9.7.2017 18:30 | 8. Monttu 2 | Lippo valkoinen | Joko 1 | 3-11 | näytä |
10.7.2017 10:30 | 9. Leivola | SMJ 05 punainen | Lippo valkoinen | 8-12 | näytä |
10.7.2017 14:00 | 16. Opiston nurmi | Lippo valkoinen | KoU | 7-3 | näytä |
11.7.2017 08:30 | 1. Hiukka | Lippo valkoinen | KiPa-90 | 8-10 | näytä |
11.7.2017 13:00 | 8. Monttu 2 | Manse PP 06 | Lippo valkoinen | 4-16 | näytä |
E- pojat kilpasarja - H-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
12.7.2017 10:30 | 7. Monttu 1 | Lippo valkoinen | JoMa punaiset | 2-2 | näytä |
12.7.2017 19:30 | 1. Hiukka | Lippo valkoinen | SoJy violetti | 13-15 | näytä |
13.7.2017 09:30 | 7. Monttu 1 | YK | Lippo valkoinen | 6-3 | näytä |
E- pojat kilpasarja - Ristikkäisottelu 13-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
13.7.2017 13:00 | 16. Opiston nurmi | HP-K | Lippo valkoinen | 6-5 | näytä |
E- pojat kilpasarja - Sijoitusottelu 15-16
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
14.7.2017 09:30 | 17. Vuokatti | JoMa punaiset | Lippo valkoinen | 8-3 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E- pojat kilpasarja - B-lohko | 9.7.2017 19:30 | 8. Monttu 2 | SiKi | KaMa 05 | Lippo valkoinen |
E- pojat kilpasarja - B-lohko | 10.7.2017 15:00 | 16. Opiston nurmi | JoMa punaiset | AA sininen | Lippo valkoinen |
C-lohko | 11.7.2017 09:30 | 1. Hiukka | Manse PP 06 | KoU | Lippo valkoinen |
E- pojat pelisarja - N-lohko | 11.7.2017 14:00 | 8. Monttu 2 | Tahko | PuPe | Lippo valkoinen |
V-lohko | 12.7.2017 15:00 | 12. Mustola 3 | SMJ 06 valkoinen | SuperPark | Lippo valkoinen |
Sijat 37-38 | 14.7.2017 10:30 | 17. Vuokatti | EuVe | VM | Lippo valkoinen |