Ottelut
D- pojat pelisarja - Lohko B
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2018 16:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | KeVa | PattU | 5-7 | näytä |
18.7.2018 08:30 | 06 Sorsapuisto 1 | PattU | PK-P | 8-6 | näytä |
18.7.2018 14:00 | 05 Kaupin vesitorni | PattU | YPJ | 5-3 | näytä |
18.7.2018 20:00 | 24 Rantaperkiö | Manse PP 04-05 | PattU | 0-10 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko K
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2018 08:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | JoMa | PattU | 2-6 | näytä |
19.7.2018 13:00 | 06 Sorsapuisto 1 | PattU | Espoo Blue | 7-7 | näytä |
19.7.2018 19:00 | 05 Kaupin vesitorni | PattU | SiKi | 9-10 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko R
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2018 09:30 | 04 Kauppi 4 | VM | PattU | 6-2 | näytä |
21.7.2018 09:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | PattU | HP-K 06 | 4-4 | näytä |
21.7.2018 15:00 | 04 Kauppi 4 | PattU | Roihu | 7-9 | näytä |
D- pojat pelisarja - S3-R4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 08:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | PattU | Kipe06Whites | 7-14 | näytä |
D- pojat pelisarja - Sijat 31-32
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 13:00 | 09 Ahvenisjärvi 1 | Roihu | PattU | 15-24 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat pelisarja - Lohko B | 18.7.2018 09:30 | 06 Sorsapuisto 1 | YPJ | Manse PP 04-05 | PattU |
D- pojat pelisarja - Lohko B | 18.7.2018 16:00 | 05 Kaupin vesitorni | Manse PP 04-05 | PK-P | PattU |
Lohko K | 19.7.2018 09:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | Espoo Blue | SiKi | PattU |
Sijat 57-64 | 19.7.2018 20:00 | 05 Kaupin vesitorni | RP-Ahto | OsVa | PattU |
Sijat 57-64 | 21.7.2018 13:00 | 04 Kauppi 4 | PuPe | KPL Yellow | PattU |