Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K3 Niittyaro 1
Kenttä: K3 Niittyaro 1
Osoite:
Kaarnatie, 90530 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ni...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
24.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
IPV 1
KaMa1
7-2
JoMa
näytä
24.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
JoMa
ViVe 1
5-5
IPV 1
näytä
24.7.2017 17:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SiiPe
Tahko C1
1-20
KiPa
näytä
24.7.2017 18:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KiPa
SMJ P01
17-3
Hyvinkää 2
näytä
24.7.2017 19:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
Hyvinkää 2
PöU Cp
22-3
SMJ P01
näytä
25.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SiiPe
SMJ P01
8-7
PattU C-pojat
näytä
25.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
Tahko C1
PattU C-pojat
23-8
SiiPe
näytä
25.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
SoJy
YK
8-9
ViVe 1
näytä
25.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
ViVe 1
KaMa1
1-10
SoJy
näytä
25.7.2017 17:15
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
UP-V C01
Lippo
10-11
ViPa
näytä
25.7.2017 18:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
ViPa
Loimaa
4-15
UP-V C01
näytä
25.7.2017 19:45
C- pojat pelisarja
Jatkosarja lohko J
Manse PP
Espoo
2-22
näytä
25.7.2017 19:45
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
Manse PP
Espoo
2-22
Loimaa
näytä
26.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KeKi
AA
11-1
Tahko C1
näytä
26.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
Tahko C1
KiPa
1-15
KeKi
näytä
26.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
SoJy
JoMa
8-5
KPL
näytä
26.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KPL
KaMa1
6-4
SoJy
näytä
26.7.2017 17:15
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
Oulu 1
JoMa
1-11
KPK 1
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
KPK 1
Virkiä
8-7
HP
näytä
26.7.2017 19:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko B
Mups
HP
9-5
Virkiä
näytä
27.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
PöU Cp
SiiPe
6-4
KiPa
näytä
27.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KiPa
AA
18-8
SiiPe
näytä
27.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
IPV 1
ViVe 1
6-10
Manse PP
näytä
27.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
JoMa
Manse PP
10-2
ViVe 1
näytä
28.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
PattU C-pojat
KiPa
2-11
KeKi
näytä
28.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SiiPe
KeKi
2-16
KiPa
näytä
28.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Puolivälierät
ViVe 1
KeKi
39-1
IPV 1
näytä
28.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut
IPV 1
SMJ P01
10-4
Hyvinkää 2
näytä
28.7.2017 15:30
C- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut
JoMa
Hyvinkää 2
3-4
YK
näytä
29.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Välierät
KPL
Tahko C1
0-2 (2-3, 2-4)
ViVe 1
näytä
29.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Välierät
KiPa
ViVe 1
0-2 (10-11, 2-3)
Tahko C1
näytä
29.7.2017 11:15
C- pojat kilpasarja
Sijat 9-10
SiiPe
SMJ P01
8-5
KiPa
näytä
29.7.2017 13:00
C- tytöt pelisarja
Pronssi
Pesä Ysit
Puhti
9-4
Leiriorganisaatio
näytä
29.7.2017 14:30
C- tytöt pelisarja
Finaali
Kirittäret
Pesäkarhut D-punaiset
2-5
Leiriorganisaatio
näytä