Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K4 Niittyaro 2
Kenttä: K4 Niittyaro 2
Osoite:
Kaarnatie, 90530 Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ni...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
24.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
SoJy
Manse PP
12-10
YK
näytä
24.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
HP
YK
4-15
Manse PP
näytä
24.7.2017 17:15
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
Manse PP
Loimaa
0-20
ViPa
näytä
24.7.2017 18:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
TuPe
ViPa
22-2
Espoo
näytä
24.7.2017 19:45
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko A
Espoo
UP-V C01
3-15
TuPe
näytä
25.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
KeKi
Hyvinkää 2
18-3
PöU Cp
näytä
25.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
AA
PöU Cp
11-0
KeKi
näytä
25.7.2017 14:15
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko C
KPL 2
KEPE
23-3
PK-P
näytä
25.7.2017 15:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko C
PK-P
KaMa 2
32-7
KEPE
näytä
25.7.2017 17:15
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko B
UP-V Cp 02
TyTe
9-11
Pyry
näytä
25.7.2017 18:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko B
KoU-C
Pyry
7-10
UP-V Cp 02
näytä
26.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SMJ P01
Hyvinkää 2
24-6
PöU Cp
näytä
26.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
PöU Cp
PattU C-pojat
2-4
Hyvinkää 2
näytä
26.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
HP
Manse PP
2-7
IPV 1
näytä
26.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
YK
IPV 1
3-12
Manse PP
näytä
26.7.2017 17:15
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko M
PeTo
Kirittäret
0-8
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko M
OuHu
Pesäkarhut D-punaiset
1-2
Kirittäret
näytä
27.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
SMJ P01
KeKi
6-7
PattU C-pojat
näytä
27.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko B
PattU C-pojat
Hyvinkää 2
7-10
SMJ P01
näytä
27.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KPL
HP
22-2
KaMa1
näytä
27.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
KaMa1
YK
21-5
HP
näytä
28.7.2017 08:30
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
YK
Manse PP
11-4
HP
näytä
28.7.2017 09:45
C- pojat kilpasarja
Alkusarja lohko A
ViVe 1
HP
23-3
YK
näytä
28.7.2017 13:00
C- pojat kilpasarja
Puolivälierät
Tahko C1
KaMa1
11-5
AA
näytä
28.7.2017 14:15
C- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut
SiiPe
YK
8-17
SoJy
näytä
28.7.2017 15:30
C- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelut
AA
SoJy
7-25
SMJ P01
näytä
29.7.2017 08:30
C- pojat pelisarja
Välierät
Lippo
Pyry
22-9
KPL 2
näytä
29.7.2017 09:45
C- pojat pelisarja
Välierät
TuPe
KPL 2
23-9
Pyry
näytä
29.7.2017 13:00
C- pojat pelisarja
Pronssi
Pyry
KPL 2
15-0
Leiriorganisaatio
näytä
29.7.2017 14:30
C- pojat pelisarja
Finaali
Lippo
TuPe
7-3
Leiriorganisaatio
näytä