Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K23 Kellon tekonurmi
Kenttä: K23 Kellon tekonurmi
Osoite:
Kiviniementie 69 90820 Kello
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ki...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
24.7.2017 13:00
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko G
Fera C3
URA
0-24
KK-V Ct
näytä
24.7.2017 14:15
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko G
KK-V Ct
Lallit C-tytöt
9-8
Fera C3
näytä
24.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko A
Fera C2
Espoo 2
16-0
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
24.7.2017 19:45
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko A
Pesäkarhut D-punaiset
YPJ C2
8-4
Espoo 2
näytä
25.7.2017 08:30
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko D
Roihu-Hamina
Pesä Ysit
2-19
Tahko CT
näytä
25.7.2017 09:45
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko D
Tahko CT
OuHu
0-13
Roihu-Hamina
näytä
25.7.2017 13:00
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko G
URA
KK-V Ct
11-0
Lallit C-tytöt
näytä
25.7.2017 14:15
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko G
Fera C3
Lallit C-tytöt
2-14
KK-V Ct
näytä
25.7.2017 17:15
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko E
Oulu 2
Kirittäret
0-22
Vimpelin Veto
näytä
25.7.2017 18:30
C- tytöt pelisarja
Alkusarja lohko E
ISKU
Vimpelin Veto
4-14
Kirittäret
näytä
26.7.2017 08:30
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko D
JoKo
Kiri
9-11
IPV 2
näytä
26.7.2017 09:45
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko D
NaPe
IPV 2
8-16
LMV
näytä
26.7.2017 11:00
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko D
LMV
SMJ03MUSTA
13-1
NaPe
näytä
26.7.2017 13:00
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko B
Hyvinkää 3
TyTe
11-36
Pyry
näytä
26.7.2017 14:15
C- pojat pelisarja
Alkusarja lohko B
Pyry
UP-V Cp 02
23-2
Hyvinkää 3
näytä
26.7.2017 18:30
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
KeKi C-tytöt 1
Pattu
10-1
SMJT02
näytä
26.7.2017 19:45
C- tytöt kilpasarja
Alkusarja lohko A
Karhugirls
SMJT02
6-13
Pattu
näytä
27.7.2017 08:30
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko M
Kirittäret
OuHu
15-11
Pesäkarhut D-punaiset
näytä
27.7.2017 09:45
C- tytöt pelisarja
Jatkosarja lohko M
Pesäkarhut D-punaiset
PeTo
3-0
OuHu
näytä
27.7.2017 13:00
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
Espoo 2
Fera C3
6-3
Vimpelin Veto
näytä
27.7.2017 14:15
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
ISKU
Vimpelin Veto
1-4
Fera C3
näytä
27.7.2017 15:30
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
Vimpelin Veto
KePe
3-5
ISKU
näytä
28.7.2017 08:30
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
Vimpelin Veto
Fera C3
6-3
KePe
näytä
28.7.2017 09:45
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
KePe
ISKU
9-6
Espoo 2
näytä
28.7.2017 11:00
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Y
KePe
Espoo 2
24-1
ISKU
näytä
28.7.2017 14:15
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Z
Roihu-Hamina
UP-V C-Tytöt
17-3
Lallit C-tytöt
näytä
28.7.2017 15:30
C- tytöt pelisarja
Loppusarja lohko Z
MyVe
Lallit C-tytöt
6-7
Roihu-Hamina
näytä
29.7.2017 08:30
C- tytöt pelisarja
Sijat 23-24
Hämeenkyrön Räpsä C-tytöt
KPK 2
14-9
LMV C-Tytöt
näytä
29.7.2017 09:45
C- tytöt pelisarja
Sijat 5-6
LMV C-Tytöt
TyTe
11-8
JoMa / mustat
näytä
29.7.2017 11:00
C- tytöt pelisarja
Sijat 7-8
JoMa / mustat
LP-JR
7-4
TyTe
näytä