Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 20 Lentävänniemi 1
Kenttä: 20 Lentävänniemi 1
Osoite:
Vähäniemenkatu 42, Tampere
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
17.7.2018 14:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Kirittäret
KöLa / Maju 2
10-10
IK05
näytä
17.7.2018 15:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Puhti
IK05
13-2
Kirittäret
näytä
17.7.2018 16:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Simon Kiri 05
Joma musta
14-1
Puhti
näytä
18.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Pompy
Ruopi Valkoiset
12-4
Tahko 05
näytä
18.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
AA
Jana
0-6
Ruopi Valkoiset
näytä
18.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
Lohko D
Tahko 05
Espoo White
8-8
Jana
näytä
18.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Joko
PattU 05
8-0
SiKi 04
näytä
18.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
Fera 2
Keki Blue
17-6
PattU 05
näytä
18.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
KPK
SiKi 04
3-18
Fera 2
näytä
18.7.2018 18:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Joko
Ruopi Valkoiset
18-8
AA
näytä
18.7.2018 19:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
AA
Fera 2
10-10
Joko
näytä
18.7.2018 20:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
Espoo White
Pesäkarhut Valkoiset
15-7
Fera 2
näytä
19.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
LMV
SiiPe Keltaiset
4-12
Virkiä
näytä
19.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko D
PuPe
SMJ punainen
16-7
LMV
näytä
19.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Virkiä
ViVe
8-7
SMJ punainen
näytä
19.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
LMV
OsVa-Lippo
12-3
KPK
näytä
19.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
KPK
PuPe
24-3
OsVa-Lippo
näytä
19.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
ViVe
ILU
11-9
PuPe
näytä
19.7.2018 18:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
Jana
LMV
23-7
Pompy
näytä
19.7.2018 19:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
PuPe
Tahko 05
4-16
Jana
näytä
19.7.2018 20:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Pompy
ViVe
5-3
Tahko 05
näytä
20.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
KöLa / Maju 2
SMJ Valkoinen
14-0
OuHu pesis
näytä
20.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Simon Kiri 05
Espoo Blue
16-0
KöLa / Maju 2
näytä
20.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Kirittäret
OuHu pesis
5-9
Espoo Blue
näytä
20.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
KöLa / Maju 2
Simon Kiri 05
14-8
Loimaa
näytä
20.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Joma musta
Loimaa
0-21
Simon Kiri 05
näytä
21.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
ViU
Jana
0-13
Fera 2
näytä
21.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
OsVa-Lippo
SiiPe Keltaiset
9-6
LMV
näytä
21.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
M) A5-B6
OuHu pesis
Pompy
0-3
Loimaa
näytä
21.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
I) A3-B4
KöLa / Maju 2
Pilke/Sisu
6-4
OuHu pesis
näytä
21.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
E) A1-B2
Loimaa
ViVe
4-6
KöLa / Maju 2
näytä
22.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
M1-N1
Pompy
Virkiä
8-4
ViVe
näytä
22.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
I1-J1
KöLa / Maju 2
Joko
9-1
Pompy
näytä
22.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
E1-F1
ViVe
ILU
6-4
KöLa / Maju 2
näytä
22.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Sijat 41-42
Pompy
Tahko 05
6-5
KöLa / Maju 2
näytä
22.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Sijat 33-34
KöLa / Maju 2
AA
2-7
Pompy
näytä
22.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
Sijat 25-26
ViVe
Jana
7-6
AA
näytä