Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 23 Lielahti
Kenttä: 23 Lielahti
Osoite:
Kisakuja, Tampere
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
17.7.2018 13:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
Fera 2
Jana
18-6
Loimaa
näytä
17.7.2018 14:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Espoo Blue
Loimaa
6-16
Jana
näytä
17.7.2018 15:30
D- tytöt pelisarja
Lohko B
PattU 05
Pilke/Sisu
22-5
Espoo Blue
näytä
17.7.2018 16:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
OsVa-Lippo
Fera 2
1-21
Pilke/Sisu
18.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
OuHu pesis
Espoo Blue
9-5
Joma musta
näytä
18.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
IK05
Kirittäret
3-15
OuHu pesis
näytä
18.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
SMJ Valkoinen
Joma musta
13-11
IK05
näytä
18.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
KöLa / Maju 2
OuHu pesis
24-3
Kirittäret
näytä
18.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Espoo Blue
Joma musta
11-12
OuHu pesis
näytä
18.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Kirittäret
Simon Kiri 05
11-15
Joma musta
näytä
18.7.2018 18:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Joma musta
KöLa / Maju 2
0-25
Kirittäret
näytä
18.7.2018 19:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
IK05
OuHu pesis
12-8
KöLa / Maju 2
näytä
18.7.2018 20:00
D- tytöt pelisarja
Lohko A
SMJ Valkoinen
Kirittäret
3-8
IK05
näytä
19.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko C
Jana
OsVa-Lippo
8-13
Pompy
näytä
19.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko D
Tahko 05
KPK
9-11
OsVa-Lippo
näytä
19.7.2018 10:30
D- tytöt pelisarja
Lohko B
ILU
Pompy
15-3
Tahko 05
näytä
19.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
AA
Keki Blue
6-9
Pesä Ysit
näytä
19.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
Espoo White
Pesä Ysit
8-9
Keki Blue
näytä
19.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
PattU 05
Ruopi Valkoiset
8-11
Espoo White
näytä
19.7.2018 18:00
D- tytöt pelisarja
Lohko C
ViU
Fera 2
1-15
SiKi 04
näytä
19.7.2018 19:00
D- tytöt pelisarja
Lohko D
Pesäkarhut Valkoiset
SiKi 04
6-7
Pilke/Sisu
näytä
19.7.2018 20:00
D- tytöt pelisarja
Lohko B
Joko
Pilke/Sisu
14-7
Pesäkarhut Valkoiset
näytä
20.7.2018 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
SMJ Musta
Lippo Valkoinen
5-3
Tahko 04
näytä
20.7.2018 09:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
Tahko 04
Hp-k
7-8
Lippo Valkoinen
näytä
20.7.2018 13:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
SMJ Musta
Tahko 04
19-3
Hp-k
näytä
20.7.2018 14:00
D- tytöt kilpasarja
Lohko K
Lippo Valkoinen
Hp-k
13-4
SMJ Musta
näytä
21.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Espoo Blue
IK05
5-10
KöLa / Maju 2
näytä
21.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
Lohko A
Joma musta
Kirittäret
5-19
Espoo Blue
näytä
21.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
O) C5-D6
Keki Blue
Pesä Ysit
17-5
Fera 2
näytä
21.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
K) C3-D4
AA
VM oranssi
15-2
Keki Blue
näytä
21.7.2018 15:00
D- tytöt pelisarja
G) C1-D2
Fera 2
KPK
7-8
AA
näytä
22.7.2018 08:30
D- tytöt pelisarja
M2-N2
OuHu pesis
Kirittäret
11-19
Pilke/Sisu
näytä
22.7.2018 09:30
D- tytöt pelisarja
I2-J2
Pilke/Sisu
Simon Kiri 05
13-8
OuHu pesis
näytä
22.7.2018 13:00
D- tytöt pelisarja
Sijat 45-46
Kirittäret
Pesä Ysit
7-8
ViU
näytä
22.7.2018 14:00
D- tytöt pelisarja
Sijat 37-38
Pilke/Sisu
ViU
12-2
Pesä Ysit
näytä