Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Tenavaleiri
» Kenttä: KENTTÄ 15 | Tapion kenttä
Kenttä: KENTTÄ 15 | Tapion kenttä
Osoite:
Kaupinkalliontie 6, 02100 Espoo
Linkki karttaan:
https://goo.gl/maps/PKmvxHrRwAKg3KC79
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
1.7.2019 14:30
E-tytöt pelisarja
D
NJ
ViPa ET
9-7
Ysit/Pohti
näytä
1.7.2019 15:30
E-tytöt pelisarja
D
Ysit/Pohti
HP-K
12-14
ViPa ET
näytä
1.7.2019 18:00
E-tytöt pelisarja
D
Pesäkarhut E-08 Susset
Simon Kiri E-tytöt
13-12
SiiPe Mustat
näytä
1.7.2019 19:00
E-tytöt kilpasarja
B
Pesäkarhut E07
SiiPe Mustat
23-3
Simon Kiri E-tytöt
näytä
1.7.2019 20:00
E-tytöt pelisarja
A
Ouhu
HP oranssit
14-4
Pesäkarhut E07
näytä
2.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
B
Tahko Brown
Fera E1
4-15
Pesäkarhut E07
näytä
2.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
B
KeKi E-tytöt
Pesäkarhut E07
6-9
Tahko Brown
näytä
2.7.2019 13:00
E-tytöt pelisarja
D
NJ
Simon Kiri E-tytöt
11-3
Pesäkarhut E-08 Susset
näytä
2.7.2019 14:00
E-tytöt pelisarja
D
Pesäkarhut E-08 Susset
ViPa ET
0-12
NJ
näytä
2.7.2019 15:00
E-tytöt pelisarja
D
HP-K
LPjr
9-7
ViPa ET
näytä
2.7.2019 19:00
E-tytöt kilpasarja
B
Fera E1
Pesäkarhut E07
5-14
KeKi E-tytöt
näytä
2.7.2019 20:00
E-tytöt kilpasarja
B
Tahko Brown
KeKi E-tytöt
4-10
Fera E1
näytä
3.7.2019 08:30
E-tytöt pelisarja
D
ViPa ET
LPjr
9-3
NJ
näytä
3.7.2019 09:30
E-tytöt pelisarja
D
NJ
Pesäkarhut E-08 Susset
14-7
LPjr
näytä
3.7.2019 10:30
E-tytöt pelisarja
D
Simon Kiri E-tytöt
Ysit/Pohti
9-10
Pesäkarhut E-08 Susset
näytä
3.7.2019 13:00
E-tytöt kilpasarja
A
LaJy E1
Pesäkarhut E-08 Milet
20-0
Lippo E-tytöt
näytä
3.7.2019 14:00
E-tytöt kilpasarja
A
Virkiä sininen
Lippo E-tytöt
10-9
LaJy E1
näytä
3.7.2019 15:00
E-tytöt kilpasarja
A
Roihu Blue
TyTe
10-6
Virkiä sininen
näytä
3.7.2019 16:00
E-tytöt kilpasarja
A
SMJ musta
HP mustat
2-25
Roihu Blue
näytä
3.7.2019 18:00
E-tytöt kilpasarja
A
Pesäkarhut E-08 Milet
Virkiä sininen
0-14
SMJ musta
näytä
3.7.2019 19:00
E-tytöt kilpasarja
A
Roihu Blue
SMJ musta
5-16
Pesäkarhut E-08 Milet
näytä
3.7.2019 20:00
E-tytöt kilpasarja
A
TyTe
HP mustat
1-22
Roihu Blue
näytä
4.7.2019 08:30
E-tytöt kilpasarja
A
SMJ musta
Virkiä sininen
3-4
Lippo E-tytöt
näytä
4.7.2019 09:30
E-tytöt kilpasarja
A
HP mustat
Lippo E-tytöt
22-2
SMJ musta
näytä
4.7.2019 13:00
E-tytöt pelisarja
J
HP-K
Fera E2
17-7
RuoPi E-tytöt
näytä
4.7.2019 14:00
E-tytöt pelisarja
J
RuoPi E-tytöt
Ysit/Pohti
27-6
Fera E2
näytä
4.7.2019 15:00
E-tytöt pelisarja
J
Pattu Pinkit
LaJy E2
12-13
Ysit/Pohti
näytä
5.7.2019 08:30
E-tytöt pelisarja
M
Simon Kiri E-tytöt
Puhti
11-11
SiiPe Keltaiset
näytä
5.7.2019 09:30
E-tytöt pelisarja
M
SiiPe Keltaiset
Roihu White
18-5
Simon Kiri E-tytöt
näytä
5.7.2019 13:00
E-tytöt pelisarja
J
Fera E2
RuoPi E-tytöt
4-15
Pattu Pinkit
näytä
5.7.2019 14:00
E-tytöt pelisarja
J
HP-K
Pattu Pinkit
10-9
Fera E2
näytä
5.7.2019 15:00
E-tytöt pelisarja
J
LaJy E2
Ysit/Pohti
19-8
HP-K
näytä
6.7.2019 08:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
ViU
APV E-tytöt
12-5
NJ
näytä
6.7.2019 08:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
ViU
APV E-tytöt
NJ
6.7.2019 09:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
IK
NJ
6-12
ViU
näytä
6.7.2019 09:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
IK
NJ
ViU
6.7.2019 10:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
Ouhu
AA
6-8
IK
näytä
6.7.2019 10:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
Ouhu
AA
IK
6.7.2019 13:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
KPK
Jana ET
4-10
Leiriorganisaatio
6.7.2019 13:30
E-tytöt pelisarja
sijoituspelit
ViPa ET
Räpsä
Leiriorganisaatio