Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: Mustamännistö
Kenttä: Mustamännistö
Osoite:
Piispanpuisto
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/60...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
22.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Lohko A
Ylivieskan Kuula C2
UPV C-pojat
4-12
VM C-pojat
näytä
22.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko C
VM C-pojat
Joma/Kipa C-pojat
2-16
Ylivieskan Kuula C2
näytä
23.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko A
UPV C-pojat
Roihu
2-1
Tahko Yellow
näytä
23.7.2019 09:15
C-pojat pelisarja
Lohko C
Tahko Yellow
Joma/Kipa C-pojat
8-13
Roihu
näytä
23.7.2019 10:30
C-pojat pelisarja
Lohko D
Manse PP Cp2
Kiri White
7-16
Joma/Kipa C-pojat
näytä
23.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Lohko A
Ylivieskan Kuula C2
SoJy 2
10-24
KPL
näytä
23.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko D
KPL
Kiri White
41-0
Ylivieskan Kuula C2
näytä
23.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko B
APV
Kipe 06 Kilpa
1-21
Kiri White
näytä
24.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko B
Kipe 06 Kilpa
Espoo
4-5
KPL
näytä
24.7.2019 09:15
C-pojat pelisarja
Lohko D
Manse PP Cp2
KPL
0-34
Espoo
näytä
24.7.2019 10:30
C-pojat pelisarja
Lohko C
VM C-pojat
Tahko Yellow
6-7
HP
näytä
24.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Lohko D
SMJ 2
Manse PP Cp2
21-0
Hyvinkään Tahko Black
näytä
24.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko C
AA Keltainen
Tahko Yellow
6-4
SMJ 2
näytä
25.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko A
UPV C-pojat
SMJ-3
12-4
Espoo
näytä
25.7.2019 09:15
C-pojat pelisarja
Lohko B
Hyvinkään Tahko Black
Espoo
1-22
UPV C-pojat
näytä
25.7.2019 13:00
C-pojat pelisarja
Lohko G
LMV
KiPe-06 D-pojat
8-18
Hyvinkään Tahko Black
näytä
25.7.2019 14:15
C-pojat pelisarja
Lohko K
Hyvinkään Tahko Black
Ylivieskan Kuula C2
6-6
KiPe-06 D-pojat
näytä
25.7.2019 15:30
C-pojat pelisarja
Lohko G
Joma/Kipa C-pojat
APV
6-8
Ylivieskan Kuula C2
näytä
26.7.2019 08:00
C-pojat pelisarja
Lohko K
VM C-pojat
Tahko Yellow
0-5
Kiri White
näytä
26.7.2019 09:15
C-pojat pelisarja
Lohko H
Kiri White
Kipe 06 Kilpa
2-22
VM C-pojat
näytä
26.7.2019 10:30
C-pojat pelisarja
Lohko J
Manse PP Cp2
Lippo Sininen
8-28
Kipe 06 Kilpa
näytä
26.7.2019 17:15
C-tytöt kilpasarja
ristikkäisottelu A4-B5
HP
Mailattaret
11-8
OSVA C-pojat
näytä
26.7.2019 19:00
C-pojat pelisarja
Lohko K
Ylivieskan Kuula C2
OSVA C-pojat
18-2
Mailattaret
näytä
26.7.2019 20:00
C-pojat pelisarja
Lohko J
Roihu
Manse PP Cp2
10-7
Ylivieskan Kuula C2
näytä
27.7.2019 08:15
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
IPV
JoKo
8-8
Manse PP C-pojat
näytä
27.7.2019 09:30
C-pojat kilpasarja
Loppusarja sijoista 15-19
Loimaa
Manse PP C-pojat
20-5
JoKo
näytä
27.7.2019 10:30
C-pojat pelisarja
Sijat 25-26
OSVA C-pojat
SMJ-3
12-12
Loimaa
näytä