Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Naperoleiri
» Kenttä: 2. Taksi J&M Leponiemi
Kenttä: 2. Taksi J&M Leponiemi
Osoite:
Niementie 16 Kankaanpää
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/61...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
31.7.2019 11:30
F-pojat
Fp lohko A
KAMA 1
LaJy F-pojat
11-4
näytä
31.7.2019 12:30
F-pojat
Fp lohko A
IPV F-POJAT
SMJ P09 Blanco
5-13
näytä
31.7.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko A
KPL F Hakit
Pattu F-Pojat
10-15
näytä
31.7.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko A
KePe
Pyry-Pesis
10-16
näytä
31.7.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko A
Kiri
SoJy oranssi
8-10
näytä
1.8.2019 08:30
F-pojat
Fp lohko B
Lippo-IiU
MyVe F-pojat
3-13
näytä
1.8.2019 09:30
F-pojat
Fp lohko B
KPL F09 Vatut
SiiPe F PiällysVelemut
5-0
näytä
1.8.2019 10:30
F-pojat
Fp lohko B
HP-K
Kipa-90 punaiset
8-4
näytä
1.8.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko C
Espoon Pesis FP
Manse PP F-pojat
3-16
näytä
1.8.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko C
PuPe
Lippo Juniorit valkoinen
1-6
näytä
1.8.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko C
JoMa punainen
Tahko F-pojat
3-11
näytä
1.8.2019 17:30
F-pojat
Fp lohko A
KPL F Hakit
IPV F-POJAT
6-7
näytä
1.8.2019 18:30
F-pojat
Fp lohko A
SMJ P09 Blanco
SoJy oranssi
12-2
näytä
1.8.2019 19:30
F-pojat
Fp lohko A
KAMA 1
Pesäkarhut F10 pojat
14-7
näytä
2.8.2019 08:30
F-pojat
Fp lohko A
SMJ P09 Blanco
KPL F Hakit
29-3
näytä
2.8.2019 09:30
F-pojat
Fp lohko A
Pattu F-Pojat
KAMA 1
10-12
näytä
2.8.2019 10:30
F-pojat
Fp lohko A
SoJy oranssi
KePe
10-5
näytä
2.8.2019 12:30
F-pojat
Fp lohko B
Tarmo
KPL F09 Vatut
4-9
näytä
2.8.2019 13:30
F-pojat
Fp lohko B
Kipa-90 punaiset
Lippo-IiU
16-4
näytä
2.8.2019 14:30
F-pojat
Fp lohko B
SiiPe F PiällysVelemut
SMJ P09 Rojo
2-14
näytä
2.8.2019 15:30
F-pojat
Fp lohko B
Kama 09
HP-K
8-5
näytä
2.8.2019 17:30
F-pojat
Fp lohko B
MyVe F-pojat
HP F-pojat
8-7
näytä
2.8.2019 18:30
F-pojat
Fp lohko B
SiiPe F PiällysVelemut
Pesäkarhut 09 Pojat
4-12
näytä
2.8.2019 19:30
F-pojat
Fp lohko B
JoMa musta
Lippo-IiU
21-6
näytä
3.8.2019 08:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Pattu F-Pojat
KPL F09 Vatut
6-5
näytä
3.8.2019 09:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
HP-K
LMV
5-4
näytä
3.8.2019 10:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Lippo Juniorit valkoinen
Kama 09
8-6
näytä
3.8.2019 12:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KAMA 1
SMJ P09 Rojo
3-20
näytä
3.8.2019 13:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
JoMa punainen
Pesäkarhut F10 pojat
2-10
näytä
3.8.2019 14:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
LMV
Pyry-Pesis
15-3
näytä
3.8.2019 15:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KAMA 1
Tahko F-pojat
12-3
näytä
4.8.2019 08:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
KePe
Tarmo
8-2
näytä
4.8.2019 09:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
Kipa-90 punaiset
PuPe
7-1
näytä
4.8.2019 10:30
F-pojat
Lauantai ja sunnuntain pelit
SMJ P09 Rojo
Tahko F-pojat
14-5
näytä
4.8.2019 11:30
F- tytöt
Lauantain ja sunnuntain pelit
Fera F
KaKa
15-4
näytä