Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: 13. Ahmo
Kenttä: 13. Ahmo
Osoite:
Myllykuja 8, Siilinjärvi
Linkki karttaan:
https://goo.gl/maps/jbVAZ1f7qjyyjSbb9
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
19.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Virkiä
SMJ Valkoinen
2-6
HP-K
näytä
19.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
HP-K
Lippo Valkoinen
6-0
SMJ Valkoinen
näytä
19.7.2021 15:30
C-pojat pelisarja
B-lohko
UPV
Espoon Pesis
5-7
Lippo Valkoinen
näytä
19.7.2021 17:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
LaJy
SMJ Valkoinen
2-3
Mailattaret
näytä
19.7.2021 18:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
PattU
Mailattaret
1-7
YPJ
näytä
19.7.2021 19:45
C-pojat pelisarja
A-lohko
YPJ
SMJ C2
3-5
JoMa musta
näytä
20.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
LaJy
Fera
3-4
SMJ Valkoinen
näytä
20.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Roihu
SMJ Valkoinen
1-6
LaJy
näytä
20.7.2021 11:00
C-pojat pelisarja
A-lohko
KiPe06
IiU
5-6
UPV
näytä
20.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
HP
KeKi C1
3-4
JoMa musta
näytä
20.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
JoMa musta
LaJy
4-3
HP
näytä
20.7.2021 15:30
C-pojat pelisarja
B-lohko
UPV
Kiri
2-7
Espoon Pesis
näytä
21.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Manse PP
SiiPe
6-4
Kirittäret
näytä
21.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Pesäkarhut C-Punaiset
Kirittäret
1-2
SiiPe
näytä
21.7.2021 11:00
C-pojat pelisarja
B-lohko
Kiri
RePi
10-0
KPL C2
näytä
21.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Mailattaret
Kirittäret
1-10
SoJy oranssi
näytä
21.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Roihu
SoJy oranssi
0-19
LaJy
näytä
21.7.2021 15:30
C-pojat pelisarja
B-lohko
Kiri
LaJy
7-3
Roihu
näytä
22.7.2021 08:30
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
AA
Manse PP
4-2
SiiPe
näytä
22.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
SiiPe
Pesäkarhut C-Punaiset
0-9
AA
näytä
22.7.2021 11:00
C-pojat pelisarja
A-lohko
KePe
SoJy oranssi
3-7
Pesäkarhut C-Punaiset
näytä
22.7.2021 13:00
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Fera
HP
2-2
Tahko Brown
näytä
22.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
A-lohko
Virkiä
LaJy
5-0
HP
näytä
23.7.2021 08:30
C-pojat pelisarja
A-lohko
KePe
YPJ
5-11
MuPS C
näytä
23.7.2021 09:45
C-pojat pelisarja
A-lohko
MuPS C
Paukku / JoKoJuniorit
4-9
YPJ
näytä
23.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
B-lohko
Mailattaret
Lippo Valkoinen
7-8
Paukku / JoKoJuniorit
näytä
23.7.2021 14:15
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu: A8-B9
LaJy
Manse PP
8-2
Lippo Valkoinen
näytä
23.7.2021 15:30
C-tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelu: B8-A9
Lippo Valkoinen
SiKi
3-2
LaJy
näytä
23.7.2021 18:30
C-pojat pelisarja
Ristikkäisottelu: A4-B5
YPJ
LaJy
6-0
Paukku / JoKoJuniorit
näytä
23.7.2021 19:45
C-pojat pelisarja
Ristikkäisottelu: B4-A5
PattU
Paukku / JoKoJuniorit
13-6
LaJy
näytä
24.7.2021 08:30
C-pojat pelisarja
Välierä: B1-A2/B3 voittaja
Kiri
UPV
12-3
HP
näytä
24.7.2021 09:45
C-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelu: 11.-12.
HP
JoMa musta
4-1
Lippo Valkoinen
näytä
24.7.2021 11:00
C-tytöt kilpasarja
Sijoitusottelu: 15.-16.
LaJy
Lippo Valkoinen
6-11
JoMa musta
näytä
24.7.2021 13:00
C-pojat pelisarja
Sijoitusottelu 7.-8.
YPJ
PattU
2-4
SMJ Valkoinen
näytä