Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 5 Kahakatu
Kenttä: 5 Kahakatu
Osoite:
Kahakatu 6
Linkki karttaan:
http://kartta.jkl.fi/IMS/?layers=Op...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
6.7.2015 14:00
D- pojat kilpasarja
C
Lappeenranta Black
Siilinjärvi Musta
10-2
Kempele White
näytä
6.7.2015 15:00
D- pojat kilpasarja
C
Kempele White
Jyväskylä
9-10
Lappeenranta Black
näytä
6.7.2015 16:00
D- pojat kilpasarja
C
Joensuu
Seinäjoki 02 Musta
18-0
Jyväskylä
näytä
6.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
B
Ylivieska
Pöytyä
8-2
Simo
näytä
6.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
B
Simo
Hamina
6-3
Ylivieska
näytä
6.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
B
Kouvola 1
Lahti
8-8
Hamina
näytä
7.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
D
Ruovesi
Haapajärvi
3-11
Oulu
näytä
7.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
D
Alajärvi 01
Oulu
7-0
Haapajärvi
näytä
7.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
D
Pomarkku
Kitee 1
6-7
Alajärvi 01
näytä
7.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
A
Ulvila Punainen
Espoo Valkoinen
7-2
Vimpeli 1
näytä
7.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
A
Kankaanpää 01
Vimpeli 1
4-2
Ulvila Punainen
näytä
7.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
A
Hyvinkää 01 Brown
Seinäjoki 01
13-2
Kankaanpää 01
näytä
7.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
C
Seinäjoki 02 Musta
Siilinjärvi Musta
5-11
Kempele White
näytä
7.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
C
Kempele White
Joensuu
3-6
Seinäjoki 02 Musta
näytä
7.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
C
Jyväskylä
Lappeenranta Black
4-8
Joensuu
näytä
8.7.2015 09:00
D- pojat pelisarja
A
Helsinki
Jalasjärvi
3-8
Hyvinkää 02 Yellow
näytä
8.7.2015 10:00
D- pojat pelisarja
A
Hyvinkää 02 Yellow
Jokioinen
1-10
Helsinki
näytä
8.7.2015 11:00
D- pojat pelisarja
A
Imatra
Siilinjärvi Keltainen
9-5
Jokioinen
näytä
8.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Ruovesi
Seinäjoki 02 Musta
9-8
Oulu
näytä
8.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
H (sijat 17-24)
Kempele White
Oulu
8-7
Ruovesi
näytä
8.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Hamina
Ruovesi
11-0
Seinäjoki 02 Musta
näytä
8.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Seinäjoki 02 Musta
Seinäjoki 01
1-4
Hamina
näytä
9.7.2015 13:30
D- pojat pelisarja
D
Rovaniemi
Kempele Blue
2-2
Vimpeli 2
näytä
9.7.2015 14:30
D- pojat pelisarja
D
Vimpeli 2
Tampere 01
5-6
Rovaniemi
näytä
9.7.2015 15:30
D- pojat pelisarja
D
Kouvola 2
Vihti
2-9
Tampere 01
näytä
10.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Siilinjärvi Musta
Simo
3-3
Eurajoki
näytä
10.7.2015 10:00
D- pojat pelisarja
Puolivälierä 2 (1-8)
Loimaa
Eurajoki
7-6
Simo
näytä
10.7.2015 11:00
D- pojat pelisarja
Puolivälierä 1 (1-8)
Jokioinen
Hyvinkää 02 Brown
8-5
Loimaa
näytä
10.7.2015 14:30
D- pojat pelisarja
Ristikkäisottelu 2 (Sijat 5-8)
Imatra
Vihti
7-2
Tampere 01
näytä
10.7.2015 15:30
D- pojat pelisarja
Ristikkäisottelu 1 (Sijat 9-12)
Jalasjärvi
Tampere 01
1-3
Vihti
näytä
11.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 21-22
Ruovesi
Pöytyä
6-8
Seinäjoki 02 Musta
näytä
11.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 23-24
Espoo Valkoinen
Seinäjoki 02 Musta
8-1
Pöytyä
näytä
11.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 19-20
Oulu
Hamina
13-12
Espoo Valkoinen
näytä