Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 14 Koskenharju
Kenttä: 14 Koskenharju
Osoite:
Koskenharjuntie
Linkki karttaan:
http://kartta.jkl.fi/IMS/?layers=Op...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
6.7.2015 14:00
D- pojat kilpasarja
A
Kankaanpää 01
Ulvila Punainen
12-1
Espoo Valkoinen
näytä
6.7.2015 15:00
D- pojat kilpasarja
A
Espoo Valkoinen
Seinäjoki 01
4-15
Kankaanpää 01
näytä
6.7.2015 16:00
D- pojat kilpasarja
A
Hyvinkää 01 Brown
Vimpeli 1
3-4
Seinäjoki 01
näytä
6.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
C
Lappeenranta Black
Kempele White
5-1
Siilinjärvi Musta
näytä
6.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
C
Siilinjärvi Musta
Joensuu
3-13
Lappeenranta Black
näytä
6.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
C
Jyväskylä
Seinäjoki 02 Musta
10-1
Joensuu
näytä
7.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
B
Lahti
Pöytyä
6-6
Simo
näytä
7.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
B
Kouvola 1
Simo
5-1
Pöytyä
näytä
7.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
B
Hamina
Ylivieska
2-4
Kouvola 1
näytä
7.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
D
Oulu
Haapajärvi
1-4
Ruovesi
näytä
7.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
D
Kitee 1
Ruovesi
13-2
Oulu
näytä
7.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
D
Pomarkku
Alajärvi 01
0-9
Kitee 1
näytä
7.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
A
Vimpeli 1
Ulvila Punainen
11-1
Espoo Valkoinen
näytä
7.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
A
Espoo Valkoinen
Hyvinkää 01 Brown
1-11
Vimpeli 1
näytä
7.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
A
Seinäjoki 01
Kankaanpää 01
2-13
Hyvinkää 01 Brown
näytä
8.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Kankaanpää 01
Pomarkku
7-0
Kitee 1
näytä
8.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Vimpeli 1
Kitee 1
1-6
Pomarkku
näytä
8.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Hyvinkää 01 Brown
Alajärvi 01
6-4
Vimpeli 1
näytä
8.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Ulvila Punainen
Haapajärvi
1-2
Hamina
näytä
8.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Seinäjoki 01
Hamina
10-2
Haapajärvi
näytä
8.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Siilinjärvi Musta
Lahti
6-4
Seinäjoki 01
näytä
8.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Jyväskylä
Ylivieska
1-7
Joensuu
näytä
8.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Joensuu
Simo
6-6
Ylivieska
näytä
8.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Lappeenranta Black
Kouvola 1
14-0
Simo
näytä
9.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Vimpeli 1
Haapajärvi
7-3
Pomarkku
näytä
9.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Hyvinkää 01 Brown
Pomarkku
4-1
Vimpeli 1
näytä
9.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Ulvila Punainen
Kitee 1
2-11
Hyvinkää 01 Brown
näytä
9.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Kankaanpää 01
Alajärvi 01
9-1
Kempele White
näytä
9.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
H (sijat 17-24)
Pöytyä
Kempele White
4-7
Kankaanpää 01
näytä
9.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
H (sijat 17-24)
Espoo Valkoinen
Oulu
1-5
Pöytyä
näytä
10.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Lappeenranta Black
Ylivieska
13-2
Kouvola 1
näytä
10.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Jyväskylä
Kouvola 1
8-1
Lappeenranta Black
näytä
10.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Joensuu
Lahti
3-0
Jyväskylä
näytä
10.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelu 1 sijat 17-20
Seinäjoki 01
Oulu
4-3
Espoo Valkoinen
näytä
10.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelu 1 sijat 21-24
Ruovesi
Espoo Valkoinen
7-6
Oulu
näytä
10.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
Puolivälierä 1
Kitee 1
Ylivieska
4-5
Ruovesi
näytä
11.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
Välierä 1
Kankaanpää 01
Vimpeli 1
3-5
Jyväskylä
näytä
11.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 7-8
Hyvinkää 01 Brown
Jyväskylä
6-3
Joensuu
näytä
11.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 5-6
Kitee 1
Joensuu
9-5
Hyvinkää 01 Brown
näytä
11.7.2015 13:00
D- pojat kilpasarja
Pronssiottelu
Kankaanpää 01
Ylivieska
8-4
Leiriorganisaatio
näytä
11.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
Finaali
Vimpeli 1
Lappeenranta Black
4-7
Leiriorganisaatio
näytä