Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Suurleiri
» Kenttä: 15 Lievestuore
Kenttä: 15 Lievestuore
Osoite:
Urheilutie, 41400 Lievestuore
Linkki karttaan:
http://kartta.jkl.fi/IMS/?layers=Op...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
6.7.2015 14:00
D- pojat kilpasarja
B
Ylivieska
Simo
11-0
Pöytyä
näytä
6.7.2015 15:00
D- pojat kilpasarja
B
Pöytyä
Kouvola 1
3-6
Ylivieska
näytä
6.7.2015 16:00
D- pojat kilpasarja
B
Hamina
Lahti
4-9
Kouvola 1
näytä
6.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
D
Kitee 1
Haapajärvi
4-5
Oulu
näytä
6.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
D
Oulu
Pomarkku
5-6
Kitee 1
näytä
6.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
D
Alajärvi 01
Ruovesi
18-1
Pomarkku
näytä
7.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
A
Vimpeli 1
Espoo Valkoinen
11-0
Ulvila Punainen
näytä
7.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
A
Seinäjoki 01
Ulvila Punainen
3-4
Espoo Valkoinen
näytä
7.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
A
Hyvinkää 01 Brown
Kankaanpää 01
6-7
Seinäjoki 01
näytä
7.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
C
Siilinjärvi Musta
Kempele White
9-8
Seinäjoki 02 Musta
näytä
7.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
C
Lappeenranta Black
Seinäjoki 02 Musta
34-0
Siilinjärvi Musta
näytä
7.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
C
Joensuu
Jyväskylä
4-4
Lappeenranta Black
näytä
7.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
B
Lahti
Simo
5-2
Pöytyä
näytä
7.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
B
Pöytyä
Hamina
9-4
Lahti
näytä
7.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
B
Kouvola 1
Ylivieska
4-16
Hamina
näytä
8.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Ylivieska
Siilinjärvi Musta
5-1
Jyväskylä
näytä
8.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Lahti
Jyväskylä
4-6
Siilinjärvi Musta
näytä
8.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Kouvola 1
Joensuu
3-6
Lahti
näytä
8.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Simo
Lappeenranta Black
0-13
Espoo Valkoinen
näytä
8.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
H (sijat 17-24)
Pöytyä
Espoo Valkoinen
5-1
Lappeenranta Black
näytä
8.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Pomarkku
Vimpeli 1
0-12
Pöytyä
näytä
8.7.2015 18:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Kitee 1
Kankaanpää 01
8-5
Alajärvi 01
näytä
8.7.2015 19:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Alajärvi 01
Ulvila Punainen
12-1
Kankaanpää 01
näytä
8.7.2015 20:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Haapajärvi
Hyvinkää 01 Brown
4-6
Ulvila Punainen
näytä
9.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Lahti
Lappeenranta Black
1-8
Siilinjärvi Musta
näytä
9.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Kouvola 1
Siilinjärvi Musta
4-1
Lahti
näytä
9.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Simo
Jyväskylä
4-3
Kouvola 1
näytä
9.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
F (sijat 1-16)
Ylivieska
Joensuu
1-6
Seinäjoki 01
näytä
9.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Seinäjoki 01
Ruovesi
16-0
Ylivieska
näytä
9.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
G (sijat 17-24)
Hamina
Seinäjoki 02 Musta
4-1
Ruovesi
näytä
10.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Haapajärvi
Kankaanpää 01
1-6
Hyvinkää 01 Brown
näytä
10.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Kitee 1
Hyvinkää 01 Brown
3-3
Haapajärvi
näytä
10.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
E (sijat 1-16)
Alajärvi 01
Vimpeli 1
3-3
Kitee 1
näytä
10.7.2015 13:30
D- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelu 2 sijat 17-20
Kempele White
Hamina
5-1
Seinäjoki 02 Musta
näytä
10.7.2015 14:30
D- pojat kilpasarja
Ristikkäisottelu 2 sijat 21-24
Pöytyä
Seinäjoki 02 Musta
3-1
Hamina
näytä
10.7.2015 15:30
D- pojat kilpasarja
Puolivälierä 2
Joensuu
Vimpeli 1
2-12
Pöytyä
näytä
11.7.2015 09:00
D- pojat kilpasarja
Välierä 2
Lappeenranta Black
Ylivieska
6-1
Simo
näytä
11.7.2015 10:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 11-12
Alajärvi 01
Simo
21-1
Kouvola 1
näytä
11.7.2015 11:00
D- pojat kilpasarja
Sijat 9-10
Haapajärvi
Kouvola 1
2-1
Alajärvi 01
näytä