Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Nuorisoleiri
» Kenttä: K12 Kaakkuri tekonurmi
Kenttä: K12 Kaakkuri tekonurmi
Osoite:
Kaakonpojankuja 10, Oulu
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ka...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
26.7.2015 13:30
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Fera 1
Pattu
7-0
JoMa
näytä
26.7.2015 14:45
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Nurmon Jymy Sininen
JoMa
6-4
Fera 2
näytä
26.7.2015 16:00
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Fera 2
Lipottaret99
1-2
Nurmon Jymy Sininen
näytä
27.7.2015 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
Espoo 1
TyTe C-tytöt
0-14
Keki C-00
näytä
27.7.2015 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
Keki C-00
Tahko1
6-5
TyTe C-tytöt
näytä
27.7.2015 11:00
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
Mailajuniorit 1
SMJ -99
5-0
Tahko1
näytä
27.7.2015 13:00
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
MuPS
Vuokatti
3-2
Tahko 2
näytä
27.7.2015 14:15
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
Tahko 2
ViVe 2
6-1
Vuokatti
näytä
27.7.2015 17:15
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
SiiPe mustat
KeKi C-99 tytöt
1-13
Jana
näytä
27.7.2015 18:30
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
Jana
Puhti
5-5
SiiPe mustat
näytä
27.7.2015 19:45
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
ViVe 1
NJ Valk
7-4
Puhti
näytä
28.7.2015 08:30
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
HP
Pesäkarhut Punaiset
1-16
HP-K
näytä
28.7.2015 09:45
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
HP-K
Räpsä C-tytöt
4-10
VäVi
näytä
28.7.2015 11:00
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
Kirittäret
VäVi
9-0
Räpsä C-tytöt
näytä
28.7.2015 13:00
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
Pesäkarhut C-Mustat
ViVe 2
3-3
Tahko 2
näytä
28.7.2015 14:15
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
Vuokatti
Tahko 2
1-5
ViVe 2
näytä
28.7.2015 17:15
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Nurmon Jymy Sininen
Fera 1
4-20
JoMa
näytä
28.7.2015 18:30
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Fera 2
JoMa
1-2
Fera 1
näytä
28.7.2015 19:45
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
Pattu
Lipottaret99
2-5
Fera 2
näytä
29.7.2015 08:30
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
Fera 1
TyTe C-tytöt
6-4
Pesäkarhut Punaiset
näytä
29.7.2015 09:45
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
KeKi C-99 tytöt
Pesäkarhut Punaiset
8-5
TyTe C-tytöt
näytä
29.7.2015 13:00
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko E (1-8)
Mailajuniorit 1
Jana
9-7
Kirittäret
näytä
29.7.2015 14:15
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko E (1-8)
Kirittäret
Lipottaret99
7-6
Mailajuniorit 1
näytä
30.7.2015 08:30
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
Pesäkarhut Punaiset
TyTe C-tytöt
8-0
Fera 1
näytä
30.7.2015 09:45
C- tytöt kilpasarja
Jatkolohko F (1-8)
KeKi C-99 tytöt
Fera 1
2-7
Pesäkarhut Punaiset
näytä
30.7.2015 13:00
C- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut
NJ Valk
JoMa
5-1
Jana
näytä
30.7.2015 14:15
C- tytöt kilpasarja
Ristikkäisottelut
Pesäkarhut Punaiset
Jana
1-3
JoMa
näytä
30.7.2015 15:30
C- tytöt kilpasarja
Välierät
Fera 1
Kirittäret
2-0 (5-0, 4-0)
Leiriorganisaatio
näytä
31.7.2015 08:30
C- tytöt kilpasarja
Sijat 19-20
Fera 2
JoMa
5-4
Keki C-00
näytä
31.7.2015 09:45
C- tytöt kilpasarja
Sijat 13-14
Keki C-00
Nurmon Jymy Sininen
1-9
JoMa
näytä
31.7.2015 11:00
C- tytöt kilpasarja
Sijat 7-8
TyTe C-tytöt
Pesäkarhut Punaiset
7-3
Nurmon Jymy Sininen
näytä
31.7.2015 13:00
C- tytöt kilpasarja
Pronssiottelu
Mailajuniorit 1
Kirittäret
2-0 (2-0, 4-2)
Leiriorganisaatio
näytä