Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Etenee! Satakunnan ja Pohjanmaan alueleiri
» Kenttä: Keppo
Kenttä: Keppo
Linkki karttaan:
http://
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
9.6.2017 11:30
E- pojat pelisarja
Lohko A
VM
LaJy
7-3
NJ-04
näytä
9.6.2017 12:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
NJ-04
Pesäkarhut Valkoiset
10-8
VM
näytä
9.6.2017 13:30
E- pojat pelisarja
Lohko A
SMJ-06 Punainen
AA 05-06 keltainen
1-12
Pesäkarhut Valkoiset
näytä
9.6.2017 14:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
Pesäkarhut Valkoiset
RuoPi Valkoiset
6-13
SMJ-06 Punainen
näytä
9.6.2017 15:30
E- pojat kilpasarja
Lohko A
AA-06 Sininen
SMJ-05 Punainen
11-10
EuVe
näytä
9.6.2017 16:30
E- pojat pelisarja
Lohko A
AA 05-06 keltainen
EuVe
9-9
Fera 2
näytä
9.6.2017 17:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
RuoPi Valkoiset
Fera 2
1-20
LaJy
näytä
9.6.2017 18:30
E- pojat pelisarja
Lohko A
LaJy
SMJ-06 Punainen
12-6
Pesäkarhut Valkoiset
näytä
9.6.2017 19:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
RuoPi Valkoiset
Pesäkarhut Valkoiset
3-11
SMJ-06 Punainen
näytä
10.6.2017 08:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Räpsä
Fera 1
4-4
EuVe
näytä
10.6.2017 09:30
E- pojat pelisarja
Lohko A
VM
EuVe
9-2
RuoPi Mustat
näytä
10.6.2017 10:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko B
Pesäkarhut Mustat
RuoPi Mustat
1-9
AA-06 Sininen
näytä
10.6.2017 11:30
E- pojat kilpasarja
Lohko A
KaMa-05
AA-06 Sininen
9-3
Pesäkarhut Mustat
näytä
10.6.2017 13:30
E- pojat pelisarja
Sijat 15-20
EuVe
APV
10-7
Räpsä
näytä
10.6.2017 14:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Räpsä
HP
14-0
näytä
10.6.2017 15:30
D- tytöt kilpasarja
Lohko A
Fera 1
PeTo
5-10
HP
näytä
10.6.2017 16:30
E- pojat pelisarja
Sijat 15-20
Tahko Black
EuVe
3-13
PeTo
näytä
11.6.2017 08:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
Fera 2
RuoPi Valkoiset
18-5
Leiriorganisaatio
näytä
11.6.2017 09:30
E- pojat kilpasarja
Sijat 5-10
AA-06 Sininen
KoU
12-11
RuoPi Valkoiset
näytä
11.6.2017 10:30
D- tytöt pelisarja
Sarja
Fera 2
Pesäkarhut Valkoiset
11-3
näytä