Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Kenttien yhteystiedot
»
Pohjois-Suomen Pesiksen E/F- alueleiri
» Kenttä: K3 Junnukenttä
Kenttä: K3 Junnukenttä
Osoite:
Sarkkirannantie 20, 90440 Kempele
Linkki karttaan:
https://www.google.fi/maps/place/Ke...
Ottelut kentällä
Pelipäivämäärä
Sarja
Lohko
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestelijä
Pöytäkirja
15.6.2017 19:00
E-pojat
Alkusarja lohko A
PattU Ep musta U
Lippo Fp
9-20
IiU Ep
15.6.2017 20:00
E-pojat
Alkusarja lohko B
PattU Ep06
IiU Ep
13-5
Lippo Fp
16.6.2017 08:30
E-pojat
Alkusarja lohko A
Lippo Valkoinen
Lippo Fp
12-1
KeKi Blue
16.6.2017 09:30
E-pojat
Alkusarja lohko A
KeKi Blue
SoJy
2-30
Lippo Valkoinen
16.6.2017 10:30
E-pojat
Alkusarja lohko A
PattU Ep musta U
MuPS Ep
3-12
SoJy
16.6.2017 13:30
E-pojat
Alkusarja lohko B
Lippo Sininen
IiU Ep
6-21
SiKi Ep
16.6.2017 14:30
E-pojat
Alkusarja lohko B
SiKi Ep
KeKi White
12-2
PattU Ep06
16.6.2017 15:30
E-pojat
Alkusarja lohko B
TyTe
PattU Ep06
14-5
KeKi White
16.6.2017 18:00
E-pojat
Alkusarja lohko A
KeKi Blue
PattU Ep musta U
8-7
Lippo Valkoinen
16.6.2017 19:00
E-pojat
Alkusarja lohko A
MuPS Ep
Lippo Valkoinen
7-15
PattU Ep musta U
16.6.2017 20:00
E-pojat
Alkusarja lohko A
Lippo Fp
SoJy
1-15
MuPS Ep
17.6.2017 08:30
E-pojat
Alkusarja lohko A
PattU Ep musta U
Lippo Valkoinen
5-18
SoJy
17.6.2017 09:30
E-pojat
Alkusarja lohko A
SoJy
Lippo Valkoinen
11-3
PattU Ep musta U
17.6.2017 10:30
E-pojat
Alkusarja lohko B
SiKi Ep
PattU Ep06
18-3
SoJy
17.6.2017 13:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
SiKi Ep
KeKi Blue
24-1
Lippo Valkoinen
17.6.2017 14:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
Lippo Valkoinen
PattU Ep06
25-1
SiKi Ep
17.6.2017 15:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
SoJy
SiKi Ep
17-4
PattU Ep06
18.6.2017 08:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
TyTe
KeKi Blue
9-4
SoJy
18.6.2017 09:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
SoJy
PattU Ep06
17-2
TyTe
18.6.2017 10:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
TyTe
Lippo Valkoinen
12-0
PattU Ep06
18.6.2017 13:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
PattU Ep06
KeKi Blue
10-15
SiKi Ep
18.6.2017 14:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
SiKi Ep
Lippo Valkoinen
9-10
SoJy
18.6.2017 15:30
E-pojat
Ylempi loppusarja
TyTe
SoJy
4-17
Lippo Valkoinen