Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
Naperoleiri
»
F-pojat
» Fp lohko C
Naperoleiri
F-pojat
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
F- tytöt
F-pojat
G-sarja
F-G pienpeli
Fp lohko A
Fp lohko B
Fp lohko C
Lauantai ja sunnuntain pelit
Fp lohko C
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
752895
31.7.2019 12:30
3. Rivieera
SoJy violetti
Lippo Juniorit valkoinen
0-12
näytä
752934
31.7.2019 13:30
11. Postelli
Manse PP F-pojat
LMV
5-4
näytä
752905
31.7.2019 13:30
3. Rivieera
Pesäkarhut F10 dap
Tahko F-pojat
5-12
näytä
752918
31.7.2019 14:30
3. Rivieera
JoMa punainen
Espoon Pesis FP
10-8
näytä
752921
31.7.2019 15:30
3. Rivieera
PuPe
KoU F-Pojat
9-10
näytä
753014
1.8.2019 08:30
9. Eurohamsteri
Espoon Pesis FP
PuPe
7-10
näytä
753027
1.8.2019 09:30
9. Eurohamsteri
JoMa punainen
Manse PP F-pojat
4-13
näytä
753043
1.8.2019 10:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
KoU F-Pojat
Pesäkarhut F10 dap
14-5
näytä
753001
1.8.2019 10:30
11. Postelli
LMV
SoJy violetti
8-7
näytä
753030
1.8.2019 10:30
9. Eurohamsteri
Lippo Juniorit valkoinen
Tahko F-pojat
14-5
näytä
752989
1.8.2019 13:30
2. Taksi J&M Leponiemi
Espoon Pesis FP
Manse PP F-pojat
3-16
näytä
752976
1.8.2019 14:30
2. Taksi J&M Leponiemi
PuPe
Lippo Juniorit valkoinen
1-6
näytä
752963
1.8.2019 15:30
2. Taksi J&M Leponiemi
JoMa punainen
Tahko F-pojat
3-11
näytä
752992
1.8.2019 15:30
9. Eurohamsteri
KoU F-Pojat
LMV
5-9
näytä
752950
1.8.2019 15:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
SoJy violetti
Pesäkarhut F10 dap
14-4
näytä
752947
1.8.2019 17:30
11. Postelli
Lippo Juniorit valkoinen
Espoon Pesis FP
9-8
näytä
753056
1.8.2019 18:30
11. Postelli
Manse PP F-pojat
PuPe
7-5
näytä
753153
2.8.2019 09:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Lippo Juniorit valkoinen
KoU F-Pojat
24-4
näytä
753179
2.8.2019 09:30
3. Rivieera
SoJy violetti
JoMa punainen
11-6
näytä
753166
2.8.2019 10:30
3. Rivieera
LMV
Pesäkarhut F10 dap
10-5
näytä
753140
2.8.2019 10:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Tahko F-pojat
PuPe
6-4
näytä
753111
2.8.2019 12:30
3. Rivieera
Espoon Pesis FP
KoU F-Pojat
8-4
näytä
753098
2.8.2019 13:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
Manse PP F-pojat
Lippo Juniorit valkoinen
3-8
näytä
753137
2.8.2019 13:30
9. Eurohamsteri
Tahko F-pojat
SoJy violetti
16-12
näytä
753124
2.8.2019 14:30
9. Eurohamsteri
Pesäkarhut F10 dap
JoMa punainen
11-9
näytä
753108
2.8.2019 15:30
3. Rivieera
PuPe
LMV
3-8
näytä
753069
2.8.2019 17:30
11. Postelli
KoU F-Pojat
SoJy violetti
11-7
näytä
753182
2.8.2019 18:30
11. Postelli
Pesäkarhut F10 dap
Espoon Pesis FP
8-8
näytä
753072
2.8.2019 19:30
7. Kankaanpään Laki ja Kiinteistö
LMV
JoMa punainen
10-5
näytä
753085
2.8.2019 19:30
3. Rivieera
Tahko F-pojat
Manse PP F-pojat
8-14
näytä