Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Turnaukset
»
D-nuorten alueleiri 2019 Kempele
»
D-pojat kilpasarja
» Alkusarja
D-nuorten alueleiri 2019 Kempele
D-pojat kilpasarja
Tulosta
Kaikki päivän ottelut
D-pojat kilpasarja
D-pojat pelisarja
D-tytöt kilpasarja
D-tytöt pelisarja
Alkusarja
Finaali
Pronssiottelu
Sijat 5-7
Alkusarja
Alkusarja
#
Joukkue
O
V
T
H
JUOKSUT
P
1.
SoJy
6
6
0
0
67 - 10
12
2.
KeKi White
6
4
1
1
49 - 25
9
3.
HP-K
6
4
0
2
54 - 14
8
4.
Lippo valk
6
3
1
2
37 - 28
7
5.
SiKi
6
2
0
4
23 - 36
4
6.
PattU
6
1
0
5
17 - 76
2
7.
TyTe 05
6
0
0
6
11 - 69
0
Alkusarja
Turnauksen tai sarjan tulostensyöttöavain
ID
Pelipäivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Järjestäjä
Pöytäkirja
724784
10.6.2019 15:00
Koukkupaja Areena
HP-K
KeKi White
2-4
D-pojat kilpasarja : SiKi
näytä
724603
10.6.2019 15:00
Linnakangas
TyTe 05
PattU
4-6
D-pojat pelisarja: KeKi blue
näytä
724700
10.6.2019 16:00
Koukkupaja Areena
SiKi
Lippo valk
1-7
D-pojat kilpasarja : KeKi White
näytä
724658
10.6.2019 18:00
Linnakangas
SoJy
PattU
20-0
D-pojat kilpasarja : HP-K
näytä
724771
10.6.2019 19:00
Linnakangas
Lippo valk
HP-K
2-10
D-pojat kilpasarja : PattU
näytä
724629
10.6.2019 20:00
Linnakangas
KeKi White
TyTe 05
16-6
D-pojat kilpasarja : Lippo valk
näytä
724742
11.6.2019 08:30
Koukkupaja Areena
KeKi White
PattU
17-2
D-pojat kilpasarja : TyTe 05
näytä
724726
11.6.2019 09:30
Lukion monttu
HP-K
SiKi
12-1
D-pojat pelisarja: TyTe 06
näytä
724580
11.6.2019 09:30
Koukkupaja Areena
TyTe 05
SoJy
0-15
D-pojat kilpasarja : PattU
näytä
724768
11.6.2019 10:30
Koukkupaja Areena
Lippo valk
KeKi White
3-3
D-pojat kilpasarja : SoJy
näytä
724593
11.6.2019 13:00
Koukkupaja Areena
TyTe 05
SiKi
0-7
D-pojat kilpasarja : HP-K
näytä
724687
11.6.2019 14:00
Koukkupaja Areena
SoJy
HP-K
4-2
D-pojat kilpasarja : SiKi
näytä
724739
11.6.2019 15:00
Koukkupaja Areena
Lippo valk
PattU
12-0
D-pojat kilpasarja : KeKi White
näytä
724674
12.6.2019 08:30
Lukion monttu
SoJy
KeKi White
9-4
D-pojat kilpasarja : SiKi
näytä
724690
12.6.2019 09:30
Lukion monttu
SiKi
PattU
7-6
D-pojat kilpasarja : SoJy
näytä
724632
12.6.2019 10:30
Lukion monttu
HP-K
TyTe 05
12-0
D-pojat kilpasarja : PattU
näytä
724713
12.6.2019 13:30
Lukion monttu
KeKi White
SiKi
5-3
D-pojat kilpasarja : Lippo valk
näytä
724661
12.6.2019 14:30
Lukion monttu
SoJy
Lippo valk
13-0
D-pojat kilpasarja : KeKi White
näytä
724755
12.6.2019 15:30
Lukion monttu
PattU
HP-K
3-16
D-pojat kilpasarja : TyTe 05
näytä
724645
12.6.2019 18:00
Koukkupaja Areena
SiKi
SoJy
4-6
D-pojat kilpasarja : Lippo valk
näytä
724616
12.6.2019 19:00
Koukkupaja Areena
TyTe 05
Lippo valk
1-13
D-pojat kilpasarja : SoJy
näytä