Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri

D- pojat kilpasarja

ABCDE (sijat 1-16)F (sijat 1-16)G (sijat 17-24)H (sijat 17-24)Puolivälierä 1Puolivälierä 2 Ristikkäisottelu 1 sijat 17-20 Ristikkäisottelu 2 sijat 17-20 Ristikkäisottelu 1 sijat 21-24 Ristikkäisottelu 2 sijat 21-24Välierä 1Välierä 2FinaaliPronssiotteluSijat 5-6Sijat 7-8Sijat 9-10Sijat 11-12Sijat 13-14Sijat 15-16Sijat 17-18Sijat 19-20Sijat 21-22Sijat 23-24

E (sijat 1-16)

E (sijat 1-16)

#JoukkueOVTHJUOKSUTP
1.Kankaanpää 01760150 - 1912
2.Kitee 1742151 - 3410
3.Vimpeli 1741240 - 209
4.Hyvinkää 01 Brown741237 - 279
5.Haapajärvi730421 - 376
6.Alajärvi 01722345 - 366
7.Pomarkku720525 - 424
8.Ulvila Punainen700712 - 660

E (sijat 1-16)

Yleinen tulostensyöttöavain ei ole käytössä kyseisessä turnauksessa tai sarjassa.

IDPelipäivämääräLajittele laskevastiKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosJärjestäjäPöytäkirja
2904416.7.2015 14:00Kankaanpää 01Ulvila Punainen12-1
2903996.7.2015 15:00HaapajärviAlajärvi 015-4
2904676.7.2015 16:00Hyvinkää 01 BrownVimpeli 13-4
2904386.7.2015 18:00Kitee 1Haapajärvi4-5
2904707.7.2015 11:00Hyvinkää 01 BrownKankaanpää 016-7
2906297.7.2015 11:00PomarkkuKitee 16-7
2905777.7.2015 14:30Kankaanpää 01Vimpeli 14-2
2906457.7.2015 15:30PomarkkuAlajärvi 010-9
2906327.7.2015 18:00Vimpeli 1Ulvila Punainen11-1
2904837.7.2015 19:00HaapajärviPomarkku1-9
2905807.7.2015 19:00Ulvila PunainenHyvinkää 01 Brown4-9
2905937.7.2015 20:00Alajärvi 01Kitee 112-12
2905648.7.2015 09:0014 KoskenharjuKankaanpää 01Pomarkku7-0D- pojat kilpasarja: Kitee 1näytä
2905488.7.2015 10:0014 KoskenharjuVimpeli 1Kitee 11-6D- pojat kilpasarja: Pomarkkunäytä
2906618.7.2015 11:0014 KoskenharjuHyvinkää 01 BrownAlajärvi 016-4D- pojat kilpasarja: Vimpeli 1näytä
2906588.7.2015 13:3014 KoskenharjuUlvila PunainenHaapajärvi1-2D- pojat kilpasarja: Haminanäytä
2904098.7.2015 15:3015 LievestuorePomarkkuVimpeli 10-12D- pojat kilpasarja: Pöytyänäytä
2904968.7.2015 18:0015 LievestuoreKitee 1Kankaanpää 018-5D- pojat kilpasarja: Alajärvi 01näytä
2904258.7.2015 19:0015 LievestuoreAlajärvi 01Ulvila Punainen12-1D- pojat kilpasarja: Kankaanpää 01näytä
2905068.7.2015 20:0015 LievestuoreHaapajärviHyvinkää 01 Brown4-6D- pojat kilpasarja: Ulvila Punainennäytä
2904549.7.2015 09:0014 KoskenharjuVimpeli 1Haapajärvi7-3D- pojat kilpasarja: Pomarkkunäytä
2904129.7.2015 10:0014 KoskenharjuHyvinkää 01 BrownPomarkku4-1D- pojat kilpasarja: Vimpeli 1näytä
2905519.7.2015 11:0014 KoskenharjuUlvila PunainenKitee 12-11D- pojat kilpasarja: Hyvinkää 01 Brownnäytä
2905199.7.2015 13:3014 KoskenharjuKankaanpää 01Alajärvi 019-1D- pojat kilpasarja: Kempele Whitenäytä
29060310.7.2015 09:0015 LievestuoreHaapajärviKankaanpää 011-6D- pojat kilpasarja: Hyvinkää 01 Brownnäytä
29052210.7.2015 09:0016 HuhtasuoPomarkkuUlvila Punainen9-2D- pojat pelisarja: Imatranäytä
29061610.7.2015 10:0015 LievestuoreKitee 1Hyvinkää 01 Brown3-3D- pojat kilpasarja: Haapajärvinäytä
29053510.7.2015 11:0015 LievestuoreAlajärvi 01Vimpeli 13-3D- pojat kilpasarja: Kitee 1näytä