Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri

D- pojat kilpasarja

ABPuolivälierä 1Puolivälierä 2Ristikkäisottelu 1. sijat 7. - 10.Ristikkäisottelu 2. sijat 11. - 14. Ristikkäisottelu 3. sijat 15. - 19.Välierä 1.Välierä 2.FinaaliPronssipeliSijat 5. - 6.Sijat 7. - 8.Sijat 9. - 10.Sijat 11. - 12.Sijat 13. - 14.Sijat 15. - 16.Sijat 17. - 19.

B

B

#JoukkueOVTHJUOKSUTP
1.Vimpeli Blue880083 - 1716
2.Kitee860267 - 3912
3.Pöytyä860264 - 5112
4.Sotkamo 1850350 - 3610
5.Seinäjoki03musta K830538 - 496
6.Joensuu830533 - 686
7.Koskenkorva830538 - 586
8.Kärsämäki820640 - 504
9.Oulu K800837 - 820

B

Yleinen tulostensyöttöavain ei ole käytössä kyseisessä turnauksessa tai sarjassa.

IDPelipäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueLajittele laskevastiTulosJärjestäjäPöytäkirja
3825404.7.2016 15:002. Otalahti Seinäjoki03musta KJoensuu6-0D- pojat kilpasarja: Alajärvi 02näytä
3824854.7.2016 18:3015. Eurajoki PP-stadionSotkamo 1Joensuu11-1D- pojat kilpasarja: Koskenkorvanäytä
3825955.7.2016 14:0019. Laitila PP-stadionPöytyäJoensuu14-5D- pojat kilpasarja: Kiteenäytä
3824146.7.2016 10:306. NanuVimpeli BlueJoensuu11-0D- pojat kilpasarja: Kiteenäytä
3824014.7.2016 15:0019. Laitila PP-stadionVimpeli BlueKitee19-3D- pojat kilpasarja: Oulu Knäytä
3824725.7.2016 13:0019. Laitila PP-stadionSotkamo 1Kitee10-8D- pojat kilpasarja: Pöytyänäytä
3826926.7.2016 14:0019. Laitila PP-stadionJoensuuKitee1-11D- pojat kilpasarja: Pöytyänäytä
3825377.7.2016 08:306. NanuSeinäjoki03musta KKitee0-9D- pojat kilpasarja: Joensuunäytä
3826763.7.2016 15:0019. Laitila PP-stadionKiteeKoskenkorva13-3D- pojat kilpasarja: Ylivieskanäytä
3826893.7.2016 19:006. NanuJoensuuKoskenkorva12-6D- pojat kilpasarja: Vimpeli Bluenäytä
3824694.7.2016 08:3015. Eurajoki PP-stadionSotkamo 1Koskenkorva1-2D- pojat kilpasarja: Vimpeli Bluenäytä
3823917.7.2016 08:3015. Eurajoki PP-stadionVimpeli BlueKoskenkorva4-1D- pojat kilpasarja: Sotkamo 1näytä
3826504.7.2016 10:3015. Eurajoki PP-stadionKiteeKärsämäki7-4D- pojat kilpasarja: Oulu Knäytä
3826635.7.2016 09:302. Otalahti JoensuuKärsämäki3-2D- pojat kilpasarja: Kempele Knäytä
3823886.7.2016 08:3015. Eurajoki PP-stadionVimpeli BlueKärsämäki5-3D- pojat kilpasarja: Seinäjoki03musta Knäytä
3826476.7.2016 15:0019. Laitila PP-stadionKoskenkorvaKärsämäki7-11D- pojat kilpasarja: Kiteenäytä
3826054.7.2016 14:0019. Laitila PP-stadionKärsämäkiOulu K8-2D- pojat kilpasarja: Pöytyänäytä
3826185.7.2016 09:3015. Eurajoki PP-stadionKoskenkorvaOulu K6-4D- pojat kilpasarja: Seinäjoki03musta Knäytä
3826216.7.2016 08:306. NanuKiteeOulu K9-0D- pojat kilpasarja: Joensuunäytä
3826347.7.2016 09:306. NanuJoensuuOulu K11-7D- pojat kilpasarja: Seinäjoki03musta Knäytä
3825663.7.2016 16:0015. Eurajoki PP-stadionKärsämäkiPöytyä4-9D- pojat kilpasarja: Seinäjoki03musta Knäytä
3825794.7.2016 16:0019. Laitila PP-stadionKoskenkorvaPöytyä9-10D- pojat kilpasarja: Kiteenäytä
3825536.7.2016 13:0019. Laitila PP-stadionOulu KPöytyä11-12D- pojat kilpasarja: Joensuunäytä
3825827.7.2016 10:306. NanuKiteePöytyä7-2D- pojat kilpasarja: Oulu Knäytä
3825083.7.2016 15:0015. Eurajoki PP-stadionOulu KSeinäjoki03musta K5-8D- pojat kilpasarja: Kärsämäkinäytä
3825114.7.2016 17:3015. Eurajoki PP-stadionKärsämäkiSeinäjoki03musta K6-8D- pojat kilpasarja: Sotkamo 1näytä
3825245.7.2016 14:006. NanuKoskenkorvaSeinäjoki03musta K4-3D- pojat kilpasarja: Sotkamo 1näytä
3824986.7.2016 16:0019. Laitila PP-stadionPöytyäSeinäjoki03musta K7-4D- pojat kilpasarja: Koskenkorvanäytä
3824304.7.2016 13:0019. Laitila PP-stadionPöytyäSotkamo 16-3D- pojat kilpasarja: Kärsämäkinäytä
3824435.7.2016 15:006. NanuOulu KSotkamo 17-8D- pojat kilpasarja: Koskenkorvanäytä
3824276.7.2016 09:3015. Eurajoki PP-stadionSeinäjoki03musta KSotkamo 14-8D- pojat kilpasarja: Kärsämäkinäytä
3824567.7.2016 09:3015. Eurajoki PP-stadionKärsämäkiSotkamo 12-9D- pojat kilpasarja: Vimpeli Bluenäytä
3823463.7.2016 18:006. NanuSotkamo 1Vimpeli Blue0-6D- pojat kilpasarja: Koskenkorvanäytä
3823754.7.2016 09:3015. Eurajoki PP-stadionOulu KVimpeli Blue1-20D- pojat kilpasarja: Sotkamo 1näytä
3823624.7.2016 18:302. Otalahti PöytyäVimpeli Blue4-8D- pojat kilpasarja: Oulu Knäytä
3823595.7.2016 08:3015. Eurajoki PP-stadionSeinäjoki03musta KVimpeli Blue5-10D- pojat kilpasarja: Oulu Knäytä