Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
F- tytötRunkosarja7.6.2019 11:3002 Laser hiekkaLaJyLajy FP215-11näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 12:3003 TuunaLaJyManse 072-12näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 12:3004 TuunaTahkoEuVe 12-2näytä
E- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 12:3005 ValkojärviAhtoHuVe 4-26näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 13:3016 Mynämäki hiekkaLaJyManse 06 8-3näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 13:3015 Mynämäki htnRP-67Sudet3-12näytä
D- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 13:3001 LaserkeskusTuPeLP 2-26näytä
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 13:3004 TuunaFera MyVe 13-6näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 13:3003 TuunaPaukkuHP15-0näytä
E- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 13:3005 ValkojärviEspooLMV 6-14näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 13:3010 KodjalaLaJy E1EuVe 15-0näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 13:3009 KoveroLaJy E2TuPe 18-2näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 13:3006 ValkojärviLP MyVe 15-17näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 13:3007 ValkojärviLP EuVe 18-5näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 13:3012 KalantiLaJyPöU 14-13näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 13:3002 Laser hiekkaJana LMV13-17näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 14:3016 Mynämäki hiekkaManse 05LMV 13-0näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 14:3015 Mynämäki htnHuVe PöU 0-12näytä
D- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 14:3001 LaserkeskusPaukkuRoihu 8-4näytä
D- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 14:3003 TuunaLaJyJoKo jun5-11näytä
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 14:3004 TuunaJana ViPa 8-9näytä
E- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 14:3005 ValkojärviTuPe PöU10-19näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 14:3010 KodjalaRoihu Manse 076-5näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 14:3009 KoveroManseLMV 1-16näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 14:3006 ValkojärviRuoPiPuhti21-10näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 14:3007 ValkojärviLMV SininenKePe14-7näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 14:3012 KalantiPaukku Tahko12-8näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 14:3002 Laser hiekkaTahkoRuoPi9-16näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 15:3016 Mynämäki hiekkaEspoo WhiteHP2-10näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 15:3015 Mynämäki htnYsit/IPVEspoo Blue9-6näytä
D- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 15:3001 LaserkeskusKiPe-06 LP 2-5näytä
D- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 15:3003 TuunaRoihu Puhti7-9näytä
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 15:3004 TuunaEspooPöU 2-10näytä
E- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 15:3005 ValkojärviJoKo junKiPe-06 14-5näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 15:3010 KodjalaTahko BrownHP3-19näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 15:3009 KoveroTahko YellowLaJy E27-15näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 15:3006 ValkojärviViPa LP 13-8näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 15:3007 ValkojärviHuVe Espoo1-23näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 15:3012 KalantiMyVe LMV Valkoinen21-2näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 15:3002 Laser hiekkaKK-V LaJy12-16näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 17:0015 Mynämäki htnJoKo junLaJy5-7näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 17:0003 TuunaLaJyEuVe 9-4näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 17:0004 TuunaHPTahko0-11näytä
E- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 17:0005 ValkojärviLMV Ahto34-8näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 17:3002 Laser hiekkaKePeLP 14-13näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 17:3007 ValkojärviLaJyTahko16-16näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 17:3012 KalantiLMVTahko12-6näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 18:0015 Mynämäki htnManse 06 Manse 051-4näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 18:0001 LaserkeskusHuVe RP-6716-5näytä
D- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 18:0016 Mynämäki hiekkaPaukkuTuPe12-9
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 18:0004 TuunaFera ViPa 14-7näytä
E- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 18:0003 TuunaManse 07Paukku7-7näytä
E- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 18:0005 ValkojärviHuVe Espoo17-4näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 18:0006 ValkojärviManse 07LaJy E10-23näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 18:0010 KodjalaTuPe Manse28-12näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 18:0009 KoveroMyVe RuoPi7-19näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 18:3002 Laser hiekkaEspooLMV Sininen5-11näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 18:3007 ValkojärviLMV ValkoinenPaukku 5-16näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 18:3012 KalantiKK-V RuoPi13-12näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 19:0015 Mynämäki htnLMV Espoo White1-18näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 19:0001 LaserkeskusPöU Ysit/IPV13-5näytä
D- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 19:0016 Mynämäki hiekkaRoihu KiPe-06 7-6näytä
D- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 19:0003 TuunaPuhtiLaJy9-1näytä
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 19:0004 TuunaPöU Jana 18-0näytä
E- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 19:0005 ValkojärviKiPe-06 TuPe 11-8näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 19:0006 ValkojärviHPRoihu 19-2näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A7.6.2019 19:0010 KodjalaLMV Tahko Yellow17-9näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B7.6.2019 19:0009 KoveroPuhtiViPa 4-22näytä
F- pojatLohko A7.6.2019 19:3002 Laser hiekkaEuVe HuVe 17-8näytä
F- pojatLohko B7.6.2019 19:3007 ValkojärviPöU MyVe 3-13näytä
F- tytötRunkosarja7.6.2019 19:3012 KalantiLajy FP2Jana 8-17näytä
D- pojat kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 20:0015 Mynämäki htnJoKo junHP0-15näytä
D- pojat pelisarjaLohko A7.6.2019 20:0001 LaserkeskusSudetEspoo Blue18-1näytä
D- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 20:0003 TuunaJoKo junRoihu 8-8näytä
D- tytöt pelisarjaRunkosarja7.6.2019 20:0004 TuunaMyVe Espoo9-4näytä
E- pojat pelisarjaLohko B7.6.2019 20:0005 ValkojärviPöUJoKo jun7-11näytä
E- tytöt kilpasarjaRunkosarja7.6.2019 20:0006 ValkojärviEuVe Tahko Brown5-10näytä