Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 12:0010. Puijo (Kuopio)KaMaLippo7-11näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 12:001. ManttuPomPyHP Musta10-7näytä
E- pojat pelisarjaLohko A28.6.2015 12:004. Ahmon kouluManse PP 04-05PuPejr5-7näytä
E- pojat pelisarjaLohko B28.6.2015 12:002. Ahmo 1KäKaKPL -037-8näytä
E- pojat pelisarjaLohko C28.6.2015 12:005. KuuslahtiLMVTahko Yellow8-5näytä
E- pojat pelisarjaLohko E28.6.2015 12:003. Ahmo 2UP-VPattU -049-10näytä
E- pojat pelisarjaLohko F28.6.2015 12:006. PöljäOuHuKePe2-13näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 12:0011. POP Areena 1Fera E1 WhiteLaJy14-1näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 12:0012. POP Areena 2MuPSKirittäret7-5näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 12:0013. POP Areena 3MailajunioritLipottaret -035-6näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 12:0019. ToivalaFera E1 BlueTahko5-4näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 12:0018. KasurilaOuHuHP9-8näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 12:0017. HamulaRuoPi E04SoJy11-10näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 12:0014. PäivärinneVePeJoMa+13-3näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 12:0016. LeppäkaarreYKSMJ 0410-7näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 13:0010. Puijo (Kuopio)NJ E-03ViVe 9-2näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 13:008. VuorelaIPV 1YK7-3näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 13:001. ManttuSiiPe MustatPattU E0315-3näytä
E- pojat pelisarjaLohko A28.6.2015 13:004. Ahmon kouluSMJ -03 PunainenKPL 048-10näytä
E- pojat pelisarjaLohko B28.6.2015 13:002. Ahmo 1TuPeKiri Blue10-2näytä
E- pojat pelisarjaLohko C28.6.2015 13:005. KuuslahtiJoMaNaPe11-10näytä
E- pojat pelisarjaLohko E28.6.2015 13:003. Ahmo 2SoJy 2IPV 212-4näytä
E- pojat pelisarjaLohko F28.6.2015 13:006. PöljäKoU-03Mahti17-3näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 13:0011. POP Areena 1Pesäkarhut E-04 SuskutJoMa9-3näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 13:0012. POP Areena 2Pesäkarhut E03KeKi19-3näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 13:0013. POP Areena 3JalasSiiPe Mustat3-14näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 13:0019. ToivalaHP-KKPK16-6näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 13:0018. KasurilaKaKaTyTe8-8näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 13:0017. HamulaRePiSiiPe Keltaiset19-2näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 13:0016. LeppäkaarreNJLMV/KePe6-21näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 13:0014. PäivärinneFera E2Puhti8-10näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 14:0010. Puijo (Kuopio)SoJyKiri white7-6näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 14:001. ManttuSMJ -03 MustaTahko Brown9-4näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 14:008. VuorelaSiKi Ura13-11näytä
E- pojat pelisarjaLohko A28.6.2015 14:004. Ahmon kouluTyTePuPejr8-7näytä
E- pojat pelisarjaLohko D28.6.2015 14:002. Ahmo 1PöUKeKi E-036-5näytä
E- pojat pelisarjaLohko D28.6.2015 14:005. KuuslahtiNJ -04PK-P/PuPejr8-6näytä
E- pojat pelisarjaLohko G28.6.2015 14:003. Ahmo 2LP LoimaaSiiPe Keltaiset3-4näytä
E- pojat pelisarjaLohko G28.6.2015 14:006. PöljäSMJ P04VM4-11näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 14:0011. POP Areena 1RuoPi E-03VM6-10näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 14:0012. POP Areena 2RäpsäPeTo9-9näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 14:0019. ToivalaViVeSiKi7-11näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 14:0016. LeppäkaarreIlUViU20-4näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 14:0018. KasurilaPesäkarhut CarrutYsit16-6näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 14:0014. PäivärinneYPJ-03Roihu13-5näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 14:0017. HamulaPattU keltainenPK-P30-3näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 17:0010. Puijo (Kuopio)EspooLippo5-17näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 17:001. ManttuKPL -03HP Musta20-1näytä
E- pojat pelisarjaLohko A28.6.2015 17:003. Ahmo 2Manse PP 04-05KPL 049-6näytä
E- pojat pelisarjaLohko B28.6.2015 17:005. KuuslahtiKPL -03TuPe6-6näytä
E- pojat pelisarjaLohko C28.6.2015 17:002. Ahmo 1Tahko YellowJoMa2-10näytä
E- pojat pelisarjaLohko H28.6.2015 17:006. PöljäEuVeRoihu11-5näytä
E- pojat pelisarjaLohko H28.6.2015 17:004. Ahmon kouluHP OranssiKeKi -0412-8näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 17:0011. POP Areena 1JoMaMuPS4-7näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 17:0012. POP Areena 2KeKiMailajuniorit9-8näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 17:0016. LeppäkaarreLipottaret -03Pesäkarhut E037-13näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 17:0018. KasurilaKPKFera E1 Blue4-20näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 17:0013. POP Areena 3HPKaKa11-10näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 17:0017. HamulaSoJyRePi5-16näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 17:0019. ToivalaPuhtiPattU musta7-11näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 17:0014. PäivärinneSMJ 04VePe4-24näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 18:0010. Puijo (Kuopio)ViVe IPV 18-9näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 18:008. VuorelaSiiPe MustatSMJ -03 Musta5-5näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 18:001. ManttuPattU E03SiKi 10-0näytä
E- pojat pelisarjaLohko A28.6.2015 18:003. Ahmo 2TyTeSMJ -03 Punainen10-3näytä
E- pojat pelisarjaLohko D28.6.2015 18:002. Ahmo 1KeKi E-03NJ -048-7näytä
E- pojat pelisarjaLohko D28.6.2015 18:005. KuuslahtiPK-P/PuPejrPöU5-21näytä
E- pojat pelisarjaLohko E28.6.2015 18:006. PöljäPattU -04SoJy 29-11näytä
E- pojat pelisarjaLohko F28.6.2015 18:004. Ahmon kouluKePeKoU-034-5näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 18:0011. POP Areena 1VMFera E1 White3-10näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 18:0016. LeppäkaarreSiiPe MustatRäpsä4-9näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko B28.6.2015 18:0012. POP Areena 2PeToJalas3-15näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 18:0018. KasurilaSiKiIlU19-4näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 18:0019. ToivalaRoihuPesäkarhut Carrut15-10näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 18:0013. POP Areena 3TyTeOuHu13-12näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 18:0017. HamulaSiiPe KeltaisetRuoPi E0416-7näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 18:0014. PäivärinneLMV/KePePattU keltainen9-10näytä
E- pojat kilpasarjaLohko A28.6.2015 19:0010. Puijo (Kuopio)Kiri whiteYK10-5näytä
E- pojat kilpasarjaLohko B28.6.2015 19:001. ManttuTahko BrownUra9-2näytä
E- pojat pelisarjaLohko B28.6.2015 19:005. KuuslahtiKiri BlueKäKa2-11näytä
E- pojat pelisarjaLohko C28.6.2015 19:002. Ahmo 1NaPeLMV11-8näytä
E- pojat pelisarjaLohko E28.6.2015 19:006. PöljäIPV 2UP-V15-6näytä
E- pojat pelisarjaLohko F28.6.2015 19:004. Ahmon kouluMahtiOuHu9-17näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 19:0011. POP Areena 1KirittäretPesäkarhut E-04 Suskut10-6näytä
E- tytöt kilpasarjaLohko A28.6.2015 19:0012. POP Areena 2LaJyRuoPi E-0311-3näytä
E- tytöt pelisarjaLohko A28.6.2015 19:0018. KasurilaTahkoHP-K11-7näytä
E- tytöt pelisarjaLohko B28.6.2015 19:0013. POP Areena 3YsitYPJ-039-16näytä
E- tytöt pelisarjaLohko C28.6.2015 19:0017. HamulaPK-PNJ20-20näytä
E- tytöt pelisarjaLohko D28.6.2015 19:0014. PäivärinneJoMa+YK11-15näytä