Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 14:0014 KoskenharjuKankaanpää 01Ulvila Punainen12-1näytä
D- pojat kilpasarjaE (sijat 1-16)6.7.2015 14:00Kankaanpää 01Ulvila Punainen12-1
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 14:0015 LievestuoreYlivieskaSimo11-0näytä
D- pojat kilpasarjaF (sijat 1-16)6.7.2015 14:00Lappeenranta BlackSiilinjärvi Musta10-2
D- pojat kilpasarjaF (sijat 1-16)6.7.2015 14:00YlivieskaSimo11-0
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 14:005 KahakatuLappeenranta BlackSiilinjärvi Musta10-2näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 14:0016 HuhtasuoKitee 1Oulu13-3näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 14:0021 KöyhänpeltoEspoo-KöyliöAlajärvi 027-7näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 14:0017 VehkalampiPattijokiSiilinjärvi Keltainen8-4näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 14:0020 ValorinneTyrnäväVarkaus3-8näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 14:0022 VaajalinnaLoimaaTampere 0116-1näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 14:0019 JyskäUlvila KeltainenJalasjärvi0-20näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 14:0013 HalssilaVimpeli 2Nivala5-11näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 14:002 YrttisuoJanakkalaLapua 0112-2näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 14:003 Kotalampi 1SimoHamina Oranssi8-14näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 14:001 HipposMuhosJärvenpää5-9näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 14:004 Kotalampi 2TyrnäväYlihärmä 013-15näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 14:0011 Keski-PalokkaOulu 2Jalasjärvi12-17näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 14:009 Viitaniemi 3Ylihärmä 02Vimpeli7-6näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 14:0018 Palokka lpKeravaTampere11-10näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 14:0012 Palokka kkPori MustaHelsinki4-14näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 14:007 Viitaniemi 1Lappeenranta PunainenPöytyä3-21näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 14:008 Viitaniemi 2HämeenkyröVuokatti0-16näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 14:0010 MankolaLaitilaKankaanpää 022-11näytä
D- pojat kilpasarjaE (sijat 1-16)6.7.2015 15:00HaapajärviAlajärvi 015-4
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 15:0014 KoskenharjuEspoo ValkoinenSeinäjoki 014-15näytä
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 15:0015 LievestuorePöytyäKouvola 13-6näytä
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 15:005 KahakatuKempele WhiteJyväskylä9-10näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 15:0016 HuhtasuoHaapajärviAlajärvi 015-4näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 15:0020 ValorinneKankaanpää 02Lappeenranta White11-5näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 15:0022 VaajalinnaHelsinki-EspooVihti0-21näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 15:0019 JyskäLahti-HämeenlinnaHyvinkää 02 Brown2-22näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 15:0013 HalssilaKouvola 2Kempele Blue7-11näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 15:0021 KöyhänpeltoKoskenkorvaEurajoki9-3näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 15:0017 VehkalampiJokioinenImatra10-9näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 15:003 Kotalampi 1KauhajokiRauma0-20näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 15:001 HipposKankaanpää 01Jyväskylä11-3näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 15:004 Kotalampi 2Espoo 1Kuusankoski10-3näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 15:002 YrttisuoKempele BlueJoensuu12-7näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 15:0011 Keski-PalokkaMerimaskuOulainen8-13näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 15:0018 Palokka lpSieviLoimaa5-12näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 15:007 Viitaniemi 1Kuusankoski-HyvinkääKöyliö2-21näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 15:009 Viitaniemi 3Espoo BlueKempele White5-6näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 15:0010 MankolaVeteliIlmajoki5-16näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 15:0012 Palokka kkHalsuaHamina Musta17-1näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 15:008 Viitaniemi 2HämeenlinnaPattijoki14-3näytä
D- pojat kilpasarjaE (sijat 1-16)6.7.2015 16:00Hyvinkää 01 BrownVimpeli 13-4
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 16:0014 KoskenharjuHyvinkää 01 BrownVimpeli 13-4näytä
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 16:0015 LievestuoreHaminaLahti4-9näytä
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 16:005 KahakatuJoensuuSeinäjoki 02 Musta18-0näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 16:0016 HuhtasuoPomarkkuRuovesi10-0näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 16:0017 VehkalampiHelsinkiHyvinkää 02 Yellow5-3näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 16:0020 ValorinneTampere 02Kerava2-22näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 16:0019 JyskäSotkamoTurku13-2näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 16:0021 KöyhänpeltoHyvinkää 01 YellowSeinäjoki 02 Punainen14-1näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 16:002 YrttisuoPori PunainenSiilinjärvi9-8näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 16:001 HipposNurmo 1Oulu 123-3näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 16:0011 Keski-PalokkaHaapajärviKokemäki14-7näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 16:007 Viitaniemi 1LahtiKajaani8-6näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 16:0010 MankolaOulunsaloViinijärvi8-5näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 16:008 Viitaniemi 2NivalaYlivieska5-9näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 16:0012 Palokka kkLapua 02Seinäjoki9-15näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 16:009 Viitaniemi 3VarkausNurmo 22-10näytä
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 18:0016 HuhtasuoKankaanpää 01Espoo Valkoinen16-0näytä
D- pojat kilpasarjaE (sijat 1-16)6.7.2015 18:00Kitee 1Haapajärvi4-5
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 18:005 KahakatuYlivieskaPöytyä8-2näytä
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 18:0014 KoskenharjuLappeenranta BlackKempele White5-1näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 18:0015 LievestuoreKitee 1Haapajärvi4-5näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 18:0013 HalssilaKouvola 2Rovaniemi16-1näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 18:0021 KöyhänpeltoTyrnäväLappeenranta White9-4näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 18:0022 VaajalinnaAlajärvi 02Koskenkorva4-5näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 18:0017 VehkalampiLoimaaNivala13-0näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 18:001 HipposYlihärmä 01Lapua 0122-6näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 18:002 YrttisuoHamina OranssiJärvenpää12-11näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 18:0018 Palokka lpKankaanpää 02Kuusankoski-Hyvinkää19-1näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 18:009 Viitaniemi 3LoimaaMerimasku13-4näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 18:0011 Keski-PalokkaVimpeliLappeenranta Punainen26-5näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 18:0012 Palokka kkPöytyäLaitila9-3näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 18:008 Viitaniemi 2JalasjärviSievi8-3näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 18:007 Viitaniemi 1IlmajokiOulu 25-6näytä
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 19:0016 HuhtasuoUlvila PunainenHyvinkää 01 Brown4-9näytä
D- pojat kilpasarjaF (sijat 1-16)6.7.2015 19:00Siilinjärvi MustaJoensuu3-13
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 19:005 KahakatuSimoHamina6-3näytä
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 19:0014 KoskenharjuSiilinjärvi MustaJoensuu3-13näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 19:0015 LievestuoreOuluPomarkku5-6näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 19:0021 KöyhänpeltoLahti-HämeenlinnaTurku3-18näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 19:0013 HalssilaEspoo-KöyliöKerava7-9näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 19:0020 ValorinneUlvila KeltainenJokioinen0-32näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 19:0019 JyskäHyvinkää 02 YellowImatra0-9näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 19:0017 VehkalampiHelsinki-EspooKempele Blue1-7näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 19:0022 VaajalinnaVarkausHyvinkää 02 Brown1-11näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 19:003 Kotalampi 1JanakkalaKempele Blue1-14näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 19:002 YrttisuoRaumaLappeenranta Musta16-3näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 19:001 HipposKuusankoskiHyvinkää10-5näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 19:004 Kotalampi 2MuhosKankaanpää 015-10näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 19:0018 Palokka lpKajaaniPattijoki11-6näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 19:008 Viitaniemi 2OulainenHelsinki11-3näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 19:009 Viitaniemi 3SeinäjokiTampere9-4näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 19:0011 Keski-PalokkaHämeenkyröYlihärmä 024-15näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 19:0010 MankolaNurmo 2Nivala7-7näytä
D- tytöt pelisarjaD6.7.2015 19:007 Viitaniemi 1Pori MustaVeteli8-8näytä
D- tytöt pelisarjaA6.7.2015 19:0012 Palokka kkKöyliöVuokatti5-8näytä
D- pojat kilpasarjaA6.7.2015 20:0016 HuhtasuoSeinäjoki 01Vimpeli 15-8näytä
D- pojat kilpasarjaF (sijat 1-16)6.7.2015 20:00Kouvola 1Lahti8-8
D- pojat kilpasarjaB6.7.2015 20:005 KahakatuKouvola 1Lahti8-8näytä
D- pojat kilpasarjaC6.7.2015 20:0014 KoskenharjuJyväskyläSeinäjoki 02 Musta10-1näytä
D- pojat kilpasarjaD6.7.2015 20:0015 LievestuoreAlajärvi 01Ruovesi18-1näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 20:0019 JyskäJalasjärviPattijoki11-1näytä
D- pojat pelisarjaA6.7.2015 20:0020 ValorinneSiilinjärvi KeltainenHelsinki0-7näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 20:0013 HalssilaHyvinkää 01 YellowTampere 0212-3näytä
D- pojat pelisarjaB6.7.2015 20:0021 KöyhänpeltoKankaanpää 02Sotkamo0-8näytä
D- pojat pelisarjaD6.7.2015 20:0017 VehkalampiVihtiTampere 017-6näytä
D- pojat pelisarjaC6.7.2015 20:0022 VaajalinnaEurajokiSeinäjoki 02 Punainen12-3näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 20:004 Kotalampi 2JyväskyläNurmo 17-19näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 20:001 HipposSiilinjärviEspoo 19-10näytä
D- tytöt kilpasarjaB6.7.2015 20:003 Kotalampi 1JoensuuPori Punainen1-22näytä
D- tytöt kilpasarjaA6.7.2015 20:002 YrttisuoOulu 1Kauhajoki4-7näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 20:0011 Keski-PalokkaHämeenlinnaVarkaus11-9näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 20:008 Viitaniemi 2HalsuaOulunsalo10-1näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 20:0018 Palokka lpKempele WhiteLahti2-11näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 20:0010 MankolaKeravaHaapajärvi0-20näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 20:007 Viitaniemi 1ViinijärviLapua 0220-5näytä
D- tytöt pelisarjaC6.7.2015 20:0012 Palokka kkYlivieskaEspoo Blue18-1näytä
D- tytöt pelisarjaB6.7.2015 20:009 Viitaniemi 3KokemäkiHamina Musta7-13näytä